Zawsze chciałam dać drugiej osobie coś nie oczywistego. Niestety zawsze kończyło się dosłownie na tym samym. Czekała mnie wielka klęska. No dobrze czasami naprawdę nie pomyślałam przed nabywaniem upominków. Pewnego dnia uznałam, że pomysł na prezent dla dziewczyny, która wszystko ma jest banalnie prosty.

Trudny pomysł na prezent dla niego

prezent dla niegoSwojej przyjaciółce dałam za dużą piżamę. Jej mina była bezcenna. Oczywiście uśmiechnęła się aby nie sprawiać mi żadnej przykrości. Litowanie się nad drugą osobą bywa czymś dziwnym i upokarzającym. Teraz czekały mnie urodziny mojego taty. Kompletnie nie wiedziałam co mogłabym mu dać. Pomysł na prezent dla chłopaka zazwyczaj jest o wiele prostszy i wystarczy zaczerpnąć inspiracji z internetu. Jednak tym razem czekało mnie większe wyzwanie. Na początku musiałam zastanowić się nad jego zainteresowaniami. Chyba nie miał na nie zbyt dużo czasu, ponieważ zawsze pracował. Pomysł na prezent dla niego był bardzo trudny. Ostatecznie zdecydowałam się na artykuły do samochodu. Kupiłam oleje silnikowe i inne dziwne gadżety. Do teraz nie wiem co mnie tak naprawdę podkusiło, ponieważ kierowałam się głosem serca. Niestety okazało się, że pomyliłam modele samochodu i moje rzeczy były kompletnie bezużyteczne. W dodatku nie można już było tego wymienić na inne. Mój oryginalny prezent okazał się kolejną porażką.

Od tamtej pory nie robię już nikomu żadnych niespodzianek. Teraz liczę na pomoc innych lub daję karty podarunkowe, pieniądze lub inne całkowicie neutralne rzeczy. Mam już dosyć odnoszenia wszelkich porażek na tej płaszczyźnie życia. Prezent dla niej i dla niego nie jest moją mocną stroną. Oczywiście ja jak na złość otrzymywałam zawsze bardzo przydatne i atrakcyjne rzeczy. Zazwyczaj chodzę do mojej mamy i ona mi udziela jakiś wskazówek.