Projektowaniem ubrań zajmowałam się od kilku lat. Traktowałam to jako swoje hobby, ponieważ miałam dobrze płatną pracę i zarabiałam całkiem nieźle. Projektowanie ubrań było moją pasją i sprawiało mi to ogrom przyjemności. Uwielbiałam spędzać wolny czas na projektowaniu odzieży damskiej.

Sprzedanie projektu sukienki z kapturem znanemu producentowi

sukienka z kapturemOstatnio miałam całkiem niezły okres, ponieważ udało mi się zaprojektować wiele ciekawych ubrań. Jednym z nich były spodenki, które zleciłam uszyć swojej krawcowej. Ostatniego wieczoru jak byłam na kolacji w swojej ulubionej restauracji, to w wyobraźni mojej pojawiła się sukienka z kapturem, którą koniecznie musiałam zaprojektować w swoim programie graficznym. Nie dokończyłam kolacji i szybko wróciłam do domu. Takiego natchnienia nie miałam nigdy. Zaprojektowałam tę sukienkę z kapturem w jeden wieczór. Sukienka, którą zaprojektowałam była w luźnym stylu i posiadała szeroki kaptur z troczkami. Był to fason typowo sportowy, który musiał być wykonany z bawełny. Sukienka była moim najlepszym projektem i postanowiłam go wykorzystać. Po raz pierwszy raz w życiu odezwałam się do producenta odzieży i zaprezentowałam mu sukienkę z kapturem. Projekt bardzo mu się spodobał i zgodził się go wdrożyć do produkcji. Byłam szczęśliwa, że moja sukienka miała pojawić się w regularnej sprzedaży, bo tego nigdy się nie spodziewałam. Zapłacono mi bardzo dużo za projekt sukienki z kapturem i na dodatek zlecono mi zaprojektowanie innych ubrań.

Sukienka, którą zaprojektowałam stała się hitem tego sezonu. Prawie każda dziewczyna posiadała w garderobie sukienkę z kapturem. Byłam dumna ze swojego osiągnięcia mimo, iż początkowo traktowałam swoje zajęcie tylko jako hobby. Wybiłam się i ludzie mnie rozpoznawali.