Wiele osób boryka się z problemem drażniącego zapachu w mieszkaniu. Najczęściej powstaje on na skutek złej wentylacji, częstego gotowania aromatycznych potraw, palenia papierosów czy niedostatecznego wietrzenia. Najczęściej zaduch jest zmorą właścicieli małych mieszkań, w których zapachy notorycznie się ze sobą przenikają.

Zapachowe świeczki poradzą sobie z nieprzyjemnym zapachem

świeczkiJest to sytuacja dosyć uciążliwa i nieprzyjemna dla nas samych oraz odwiedzających nas gości. Na szczęście obecnie mamy wiele sposobów na rozwiązanie takich domowych problemów. Jednym z nich są woski zapachowe. Najlepiej, gdy wykonane są ze składników mineralnych, co pozbawia ich specyficznego, chemicznego zapachu. Wśród nich bardzo cenione są woski Kringle Candle, które można nabyć w wygodnym plastikowym opakowaniu. Dzięki temu możemy porcjować wosk i przechowywać go w szczelnym zamknięciu. Dobrym rozwiązaniem są też świece Yankee Candle o równie bogatych kompozycjach zapachowych. Podobnie jak luksusowe  świeczki marki Woodwick charakteryzują się bardzo ładnym wyglądem i opakowaniem, dzięki czemu stanowią wyjątkową ozdobę domu. Dodatkowo pozostawiają one przyjemny zapach na znacznie dłużej niż odświeżacze powietrza czy kule do kąpieli i są zdecydowanie skuteczniejsze. To rozwiązanie, które można stosować zarówno na co dzień, jak i podczas spodziewanej wizyty gości. Woski zapachowe pomogą nam też wprowadzić gości w określony nastrój. Podczas zimowych wieczorów doskonale sprawdzą się cytrusowe i korzenne zapachy, które przypominają nam o nadchodzących świętach. Wiosną z kolei sprawdzą się kwiatowe i owocowe zapachy zamknięte w świecach Yankee Candle.

Taka mała zmiana z pewnością spowoduje, że nasz dom będzie całkowicie inaczej i sympatyczniej postrzegany przez odwiedzających nas gości, a my sami znacznie przyjemniej się w nim poczujemy.