Przy restauracji poleca się bardzo wyszukane wielkie markizy. Te w paski, najczęściej czerwono białe kojarzą się z modą lat osiemdziesiątych i są ostatnio na topie gdyż jak wiadomo tamte lata wracają do łask. Jednak plisy, szczególnie te kremowe lub beżowe, a nawet kość słoniowa pięknie przesłonią nam okno, a zachwycą swoim wyglądem przechodnia.

Czy najlepsze będą drewniane żaluzje?

żaluzjeDo połowy zasłonięte bardzo ładnie komponują się np z wystawką biżuterii. Dodają tajemnicy wystawie czy witrynie sklepowej. Można też użyć rolet. Jest to rozwiązanie ekonomiczne, jednak nie koniecznie ładnie wygląda. Rolety w domu ma co druga osoba więc nie ma w nich nic co mogłoby zachwycać. Szczególnie nieestetycznie wyglądają żaluzje. Chyba że, kupimy żaluzje z najnowszych kolekcji, kolorowe, czy też te drewniane. Te drewniane są wyjątkowo ekskluzywne. Mogą być drewniane szerokie lub drewniane wąskie. Najlepiej już bez firan. Szczecin jest miastem, w którym jest bardzo dużo turystów, a co więcej bardzo dużo bursztynów, dlatego miło byłoby gdyby jedno z drugim się komponowało. Dlatego drewniane stylowo wyglądające żaluzje ze Szczecina to wyjście najlepsze. W katalogach z witrynami sklepowymi właśnie to rozwiązanie najczęściej się sprawdza. Kiedy jednak nie mamy wyczucia smaku, zawsze możemy poprosić specjalistę, a prawie przy każdym sklepie jest taki.

Zajmują się tym architekci wnętrz lub architekci mebli. Takie wyposażenie sklepu, przyjemne dla oka, sprawi, że klient poczuje się w sklepie wygodnie i przyjdzie mu ochota na zakup albo przynajmniej na to, żeby wrócić do sklepu raz jeszcze.