Jesteśmy właścicielami sklepu wielobranżowego w naszym mieście. Tak naprawdę u nas można kupić wszystko, zaczynając od artykułów spożywczych, kończąc na tekstyliach. W okolicy słyniemy z niskich cen i miłej obsługi. Nasz biznes traktujemy jak nasze dziecko i staramy się tak samo pielęgnować relację z klientami.

Śląski sklep ze zniczami

znicze śląskJako że sklep znajduje się w pobliżu przykościelnego cmentarza, to bardzo często wpadają do nas klienci po znicze lubą wkłady. Staramy się, aby w ofercie były same oryginalne i ładne znicze, bo przy samym cmentarzu jest kilka stoisk, więc bez sensu gdybyśmy korzystali z tego samego dostawcy i mieli takie same. Dlatego postanowiliśmy znaleźć firmę, która sprzedaje prosto od producenta znicze Śląsk to nasze województwo więc najlepiej jakby magazyn był tutaj. Ale oczywiście w razie czego możemy umawiać się na wysyłkę. Ale dużo wygodniej jest raz kiedyś złożyć zamówienie i bezpośrednio odebrać. Firma, którą znaleźliśmy, jest mało znana, dzięki temu w okolicy mamy nietuzinkowy towar. Reszta sklepików przycmentarnych zaopatruje się w tej samej hurtowni, dlatego doszły mnie słuchy, że jest między nimi ogromna konkurencja. My problemu nie mamy, bo mamy produkty oryginalne. Dodatkowo, naszym plusem jest to, że osoba, która przychodzi po znicze może u nas kupić wszystko inne, zrobi zakupy na obiad, czy kupi proszek do prania.

Uważamy, że zainwestowanie w nasz sklep to była nasza najlepsza decyzja w życiu. Cieszymy się ogromną sympatią wśród mieszkańców, a my staramy się im tym samym uśmiechem odwdzięczać za to, że są z nami i wspierają, robiąc u nas zakupy. Nawet osoby przejezdne często zwracają nam uwagę, że nasz sklep jest najlepiej zaopatrzonym sklepikiem wielobranżowym, w jakim mieli okazję być.