Kiedy na świat przychodzi nowy członek rodziny, jego rodzice starają się dać mu wszystko to, co najlepsze. Począwszy od delikatnych ubrań na malucha, kocyków, poprzez najlepsze jedzenie – to wszystko jest koniecznością, aby dziecko rosło zdrowe i radosne. Aby nie bało się świata, ani niczego nieznanego.

Czego potrzebują niemowlęta?

usztywniane rożki dla niemowląt minkyMaleńkie dziecko niewiele potrzebuje. Dlatego należy kupować mu tylko rzeczy najlepszej jakości. Aby można było takie niemowlę bezpiecznie wziąć na ręce, potrzebne są do tego usztywniane rożki dla niemowląt minky. Jest to bezpieczny sposób na to, aby podnieść dziecko i np. przytulić, lub ukołysać. Rożki dla niemowląt są szyte z materiału bawełnianego o najwyższej jakości. Wypełniają je włókna silikonowe również najwyższej jakości. Są one niezwykle miękkie i delikatne, aby nic nie uciskało wrażliwego ciała noworodka. Rożki są od tyłu usztywniane, aby można było bez strachu – że możemy naszemu maluchowi zrobić krzywdę – karmić je i nosić. Jeśli takie usztywnienie nie będzie potrzebne, można je łatwo wyjąć. Rożki są szyte z różnokolorowego materiału. Mogą być bez wzorów, lub z wzorkami. Wszystkie projekty są tak dostosowane, aby rożek był nie tylko wygodny i funkcjonalny, ale i piękny. Każdy rożek, to produkt niezwykle uniwersalny. Bawełna z której szyte są rożki, jest tzw. bawełną czesaną. Oznacza to, że w procesie produkcji jest ona niezwykle dokładnie „czesana”, czyli pozbawiana wszelkich zanieczyszczeń, czy węzłów i krótkich włókien.

Dzięki takiemu działaniu jest ona bardzo delikatna i miękka, oraz jak najbardziej polecana dla małych dzieci. Rodzice powinni zaopatrzyć się w takie rożki zaraz po narodzinach swojego potomka. Będzie to dla niego bardzo miły i bezpieczny przedmiot, oraz przede wszystkim bardzo ciepły.