Razem z bratem postanowiliśmy zająć się jakimś biznesem. Obaj mieliśmy zapał, ale brak jakiegokolwiek pomysłu. Dopiero spotkanie ze starym znajomym podsunęło nam myśl. Otworzyliśmy punkt złomowania i przyjmujemy głównie samochody.

Praca przy złomowaniu aut

złomowanie aut bydgoszczGłównie wykonujemy  złomowanie aut bydgoszcz  nawet nie spodziewałem się jakie są z tego pieniądze. Początkowo błądziliśmy nieco jak we mgle, ponieważ nie wiedzieliśmy dokładnie jak to wszystko funkcjonuje. Dopiero miesiące pracy na skupie uświadomiły nas co robić dokładnie, ażeby interes się utrzymał. Jeżeli chodzi o złomowanie aut bydgoszcz to potrzebny jest nam odpowiedni pojazd i kierowca, który będzie jeździł do klientów po auto. Ustaliliśmy cennik, który się sprawdza i dzięki temu z góry wiemy jaką kwotę zaoferować klientowi za złomowanie jego pojazdu. Posiadamy wszelkie uprawnienia i możemy unieważnić dowód rejestracyjny czy tablice. Bez tego nie mieli byśmy szans i wystawienie zaświadczenia nie byłoby możliwe. Sprawami papierkowymi zajmuje się mój brat, bo lepiej ode mnie sobie z tym radzi. Zadeklarowałem, że znajdę odpowiedniego kierowcę. Samochód do przewożenia aut już mamy i potrzebujemy tylko człowieka do tej roboty. Zgłosił się wielu chętnych i wybrałem jednego młodego chłopaka, który pracował w transporcie. Na okresie próbnym dał sobie radę i pracuje u nas już na stałe. Ja pracuję w punkcie i też mam masę obowiązków. Praca mi odpowiada, ponieważ pracuję tylko na siebie. Dobrze, że na to się zdecydowaliśmy z bratem.

Na dzień dzisiejszy nasz skup jest znany w całym mieście. Chcemy zająć też rynki innych miast, ale wiąże się to z dodatkowymi inwestycjami, na które na razie nas nie stać. Za rok zaczniemy działać i wiem, że na pewno uda nam się odnieść sukces.