Rozwój technologii sprawił, że urządzenia do nurkowania mają bardzo zaawansowane funkcje. Profesjonalny komputer do nurkowania sprawia, że nurkowanie jest jeszcze bardziej bezpieczne i przyjemne. Za jego pomocą nurek może na bieżąco analizować różne niezbędne parametry, które są wyświetlane na wyświetlaczu. Za jego pomocą nurek ma pełną świadomość o stanie gazu w butli czy temperaturze.

Korzyści z używania profesjonalnego komputera do nurkowania

komputer nurkowy maresKażdy nurek korzysta ze specjalnego komputera do nurkowania. Zazwyczaj mają one formy zegarków. Komputer nurkowy Mares to profesjonalne urządzenie, które wskazuje nurkowi ciśnienie w butli, temperaturę, głębokość czy czas. Urządzenie wyposażone jest w solidny wyświetlacz, który jest odporny na zarysowania i uszkodzenia. Ma możliwość podświetlenia. Wyświetlacz jest bardzo czytelny i posiada odpowiedni kontrast. Komputer jest bardzo intuicyjny w użytkowaniu. Pozwala na przełączanie gazów z butli, za pomocą specjalnego detektora. Komputer do nurkowania może służyć również jako klasyczny zegarek. Komputer jest bardzo zaawansowany technologicznie. Daje możliwość wyboru używanie różnych mieszanin gazów. Pojemna pamięć daje możliwość zapisywania do 35 godzin nurkowania. Komputer zasila standardowa bateria CR2450 i możliwa jest samodzielna jej wymiana. Urządzenie posiada transmiter, aby uzyskiwać dane z butli. Komputer do nurkowania niezbędny jest każdemu nurkowi.

Specjalistyczny komputer do nurkowania wart jest zakupu, aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort nurkowania. Jego zaawansowane funkcje dostarczają nurkowi wielu cennych informacji przydatnych podczas nurkowania. Komputer do nurkowania jest bardzo solidnie wykonany i cechuje go duża odporność na uszkodzenia. Zaletą jest również podświetlany wyświetlacz, który jest niezwykle czytelny.