Kiedy już zarezerwowaliśmy termin ślubu i znaleźliśmy odpowiednią salę to postanowiliśmy zająć się kolejną najistotniejszą dla nas sprawą czyli zakupem obrączek ślubnych. Zaproszenia już mamy rozdane i wszyscy goście potwierdzili swoją obecność.

Wybór obrączek był ogromny, ale znaleźliśmy odpowiednie 

obrączki wrocławZdecydowaliśmy, że odwiedzimy różne sklepy jubilerskie i sprawdzimy w jakich cenach są obrączki wrocław i wybierzemy odpowiednie dla siebie. Mi to się podobają takie płaskie, bez żadnych wzorów o szerokości pięciu milimetrów a mój narzeczony ma taki sam gust jak ja i na pewno dogadamy się bez problemu. W jednym ze sklepów spodobały nam się od razu obrączki wrocław, które akurat były w promocji. W całości spełniały nasze oczekiwania i cieszyliśmy się, że tak szybko udało się znaleźć coś ciekawego. Ceny wszędzie były różne, ale wydaje mi się, że w tym sklepie jubilerskim było jednak najtaniej. Sprzedawca jeszcze zmierzył obwody naszych palców i zapisał nam na karteczce termin odbioru obrączek. Wpłaciliśmy pięćset złotych a resztę uregulujemy w dniu odbioru. Na dodatek całkowicie za darmo zrobiony zostanie grawer. Na razie nie mamy pomysłu, ale możemy go przekazać podczas odbioru obrączek. Sprzedawca na miejscu nam to wykona. Długo się zastanawialiśmy jaki napis wybrać, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na swoje imiona oraz datę ślubu. Sprzedawca od razu nam zrobił grawer a obrączki, które wykonał pasowały idealnie. Najważniejsze już mamy załatwione a obrączki bardzo nam się podobają.

Tydzień przed ślubem mieliśmy podejść do jubilera na ewentualne poszerzenie obrączek ale nie było to konieczne. Mimo upałów pace nam nie puchły a obrączki pasowały idealnie. Już nie mogę się doczekać tego wyjątkowego dnia. Na pewno będzie fajnie.