Każdy mały chłopczyk pragnę mieć prawdziwe autko, które samo jeździ. Taka zabawka jest spełnieniem wszystkich najbardziej skrytych marzeń. Dlatego bardzo często kupujemy ją z okazji urodzin, na święta Bożego Narodzenia lub święta Wielkanocne. Dzień dziecka jest również wspaniałą okazją do wręczenia takiego pięknego samochodu. Wszystkie samochodziki mu lator dostaniemy najlepiej zaopatrzonych sklepach z zabawkami.

Cena za samochód na akumulator

samochód zabawka na akumulatorKażdy samochód zabawka na akumulator Jest jest przeznaczony dla dziecka w wieku do trzech lat. Przede wszystkim maksymalna waga obciążenia to około 20 kg. Trzeba natomiast pamiętać, że dziecko musi już bardzo dobrze samodzielnie chodzić oraz siedzieć. Oczywiście wszelkie go typu zabawki, które jeżdżą na akumulator mogą być użytkowany tylko w obecności rodziców lub innych dorosłych. Każdy samochód na akumulator posiada silnik oraz dwa akumulatory. Uruchomienie polega na wciśnięcie pedału gazu, natomiast hamuje się zwalniając ten sam pedał. Wiele aut ma dodatkowe wyposażenie w postaci przednich świateł, klaksonu oraz innych wbudowanych melodyjek. Czas ciągłe jazdy na w pełni naładowany akumulatorach to około 2 h. Większość samochodów ma gumowane koła, dzięki czemu jazda jest stabilna oraz komfortowa. Ponadto prawie wszystkie mają otwierane drzwi. Dla chłopców znajdziemy wersje kolorystyczne zielone lub niebieskie, natomiast dać dziewczynek różowe oraz pomarańczowe.

Spełnianie marzeń naszych dzieci jest zadaniem wszystkich rodziców. Oczywiście trzeba to robić z rozsądkiem i z umiarem. Z niektórych zabawek można zrezygnować lecz są też takie które rozwijają pamięć naszych dzieci oraz sprawność motoryczna. Sprawność ruchowa jest bardzo ważna dlatego autko na akumulator będzie bardzo dobrym prezentem dla naszego małego dziecka.