Mój szef często wysyłał mnie w delegację i się zdążyłem już do tego przyzwyczaić. Ostatnio planował dość duże przedsięwzięcie i wiedziałem, że związane ono było z dłuższym wyjazdem. Kontrahencki byli ze Śląska i tam właśnie szef planował mnie wysłać.

Niski koszt wynajęcia samochodu na tydzień czasu 

Wynajem samochodu na ŚląskuSpotkania miałem zaplanowane w różnych miastach w województwie i szef wiedział doskonale, że musi zapewnić mi jakiś wygodny transport. Nie był w firmie samochodów służbowych i dostałem polecenie, ażeby wynająć sobie auto na cały tydzień z jakiejś wypożyczalni a szef wszystko miał opłacić. Wynajem samochodu na Śląsku nie był sprawą kosztowną i to się zdecydowanie opłacało. Zaraz jak dotarłem do Katowic, to od razu postanowiłem odwiedzić wypożyczalnię aut, która mieściła się najbliżej dworca. Miałem tego samego dnia zaplanowane spotkanie z pierwszym kontrahentem i nie mogłem się spóźnić. W wypożyczalni, którą odwiedziłem było dostępnych wiele samochodów i wybrałem sobie model z bieżącego roku. Zamierzałem na kliencie zrobić jak najlepsze wrażenie a dobry samochód miał mi w tym pomóc. Wynająłem auto na tydzień czasu i za wszystko zapłaciłem z góry. Szef dał mi kartę firmową, którą mogłem dokonywać różnych transakcji. Wynajęcie samochodu kosztowało mnie niewiele i na dodatek dostałem bardzo korzystne ubezpieczenie. Bak był zatankowany do pełna i spokojnie mogłem ruszyć nawet w daleką podróż. Wynajęty samochód był bardzo komfortowy. Dobrze mi się nim jeździło.

Wizyta na Śląsku okazała się być bardzo owocna, ponieważ na dziesięć spotkań podpisałem osiem kontraktów. Wszystko załatwiłem w ciągu jednego tygodnia, ale był to bardzo intensywny okres. Po powrocie szef dał mi dwa dni urlopu, ażeby mógł zregenerować siły po ciężkiej pracy.