W dzisiejszych czasach trudno odbiec od technologii, które stają sie bardzo innowacyjne. Kiedyś robienie zdjęć aparatami cyfrowymi sprawiała radość, obecnie telefony a nawet automaty do robienia zdjęć- jakimi są fotobudki. Sprawdzają się one w 100% na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych.

Wynajęcie fotobudki

Wynajęcie fotobudki stało się nieodłącznym atrybutem uroczystości weselnej. Ceny takiego wynajęcia uzależnione są wynajem fotobudkiod czasu trwania atrakcji na imprezie, od 2 do nawet 4 godzin, w zależności od predyspozycji i możliwości osoby wynajmującej. Ogólny koszt waha się od 800 zł do 1000 zł w pakiecie podstawowym. W jego skład poza nielimitowaną ilością robienia zdjęć, wchodzi dojazd obsługującego, mnóstwo śmiesznych gadżetów, możliwość zgrania zdjęć na pendrive, a także różnego rodzaju tła. Gości weselnych już nie dziwi fakt pojawienia się fotobudki na tego typu imprezach i świetnie się przy tym bawią. Wielki plus dla pomysłodawcy tej atrakcji. Nie ukrywajmy, że nie jest ona tania i nie każdy z organizatorów swojej imprezy zdecyduje sie na jej wynajęcie. Jednak decydując się na tą branżę i inwestycję w takową rozrywkę, można z łatwością zarobić duże kwoty. Wynajem fotobudki jest również atrakcją dla dzieci, które nie przywiązują tak ogromnej wagi do samej części weselnej jak dorośli. Dla nich jest to coś nowego, a dla ich rodziców chwila spokoju. Sam fakt przebierania się, zmiany masek czy peruk, daje dużo zabawy. W kwestii weselnej, istnieją również jako gadżety tabliczki ze śmiesznymi napisami dotyczące młodej pary.

Ważne, aby fotobudka nie pochłonęła całego czasu weselnego, a stała się jedynie dodatkową niespodzianką dla przybyłych gości. Obecnie, coraz częściej spotyka się ową rozrywkę, w szczególności na weselach. Mimo cen wynajęcia fotobudki, jest ona ogromną pamiątką.