Karolinę poznałem na szkoleniu handlowym. Była z tego samego miasta i to mi pasowało, ponieważ zamierzałem podtrzymać tę znajomość. Karolinę dość szybko pokochałem i dlatego też zdecydowałem się jej oświadczyć. Zgodziła się zostać moją żoną i była bardzo szczęśliwa, że jej to zaproponowałem.

Najlepsze drinki serwowane przez barmana

barman na wesele krakówPrzygotowania do ślubu w całości wziąłem na siebie, ponieważ miałem bardzo dużo wolnego czasu w przeciwieństwie do Karoliny. Dała mi całkowicie wolną rękę, bo wiedziała, że wszystko załatwię jak należy. Chciałem, żeby na moim weselu był bar, w którym goście mogliby sobie zamawiać drinki, ponieważ było to nowoczesne i coraz więcej osób na to się decydowało. Musiałem poszukać tylko, czy był jakiś wolny barman na wesele Kraków miał wiele znanych barów, w których pracowali jedni z najlepszych barmanów. Wiedziałem, że szybko znajdę odpowiedniego człowieka. Rzecz jasna nie chodziłem po barach, żeby kogoś znaleźć, tylko przejrzałem oferty dostępne na stronach internetowych. Szybko znalazłem barmana do obsługi mojego wesela i podjąłem z nim współpracę. Wszystko było dograne do samego końca i pozostało czekać na ten ważny dzień. Impreza weselna odbywała się na świeżym powietrzu. Stanowisko z barmanem okazało się być jedną z najlepszych atrakcji na weselu, ponieważ w mojej rodzinie nikt inny wcześniej tego nie praktykował. Barman serwował wymyślne drinki, które wszystkim smakowały i goście gratulowali mi pomysłu.

Mój kolega z pracy brał ślub w kolejnym roku i poprosił mnie o namiary do tego barmana, który obsługiwał moje wesele. Chciał przygotować wesele w taki sam sposób a szukał sprawdzonego człowieka do baru. Z ogromną przyjemnością mu pomogłem, bo barman był prawdziwym fachowcem w swojej dziedzinie.