Najgorsze co może nas spotkać podczas weekendu to deszczowa pogoda. Nie ma nic gorszego, kiedy cały tydzień oczekujemy na weekend a tu zaczyna padać deszcz. Wtedy na pewno nie wypali nam wycieczka naszym Peugeot za miasto. Zapewne będziemy siedzieć w domu i oglądać seriale lub grać na konsoli, no cóż jakoś zleci.

Citroen z żoną i dziećmi do babci, a my? Relaks i grzebanie w wozie

citroenW końcu niedawno zakupiliśmy trochę nowych części, które trzeba w końcu zamontować bo żona zacznie marudzić, że kupujemy części do samochodów, tak do jej też kupiliśmy, a one potem się walają po domu. Niby i ma trochę trochę racji, ale jak zawsze i jak to kobieta po ludzku przesadza. W końcu każdy chce i każdy zasługuje na odpoczynek i wyjątkowo pogoda sprzyja siedzenie w fotelu, a ona nam marudzi, że można by było coś zrobić w domu. Sytuacja patowa, bo logiczne, że jeśli nie zrobimy tego co mówi to się to na nas później odbije. Dlatego warto czasem odpuścić i być zmęczonym dla dobrej atmosfery w domu, która jest tak pożądana przez wszystkich. Wtedy możemy być pewni, że nasza kobieta będzie zadowolona, a i dobry obiad pewnie dostaniemy w niedzielę, a wszystko jest warte dobrego obiadu, nawet parę zabrudzeń smarami czy niedziela spędzona przy silniku.

Nie wymieniajmy ich tylko w swoim Peugeot lecz też w żony Citroen, wtedy będzie ona podwójnie usatysfakcjonowana. A kobieta usatysfakcjonowana, to kobieta zadowolona, która zadowoli swojego mężczyznę.