Wiele młodych par, organizujących swoją uroczystość ślubną i zabawę weselną, przywiązuje uwagę do każdego szczegółu, chcąc, by wszystko do siebie pasowało i miało szczególny charakter. W takim przypadku nawet etykiety, które umieszczone będą na alkoholu stawianym na weselnym stole, będą miały znaczenie. Z tego względu drukarnie proponują nam wydruk spersonalizowanych etykiet.

Spersonalizowane etykiety na wódkę

etykiety na wódkę weselnąWódka jest alkoholem, który najczęściej pojawia się na stole w przypadku typowego, polskiego wesela. Nie dziwi więc, że drukarnie, które w swoim asortymencie proponują produkty bazujące na ślubnej stylistyce, znaleźć możemy też etykiety na wódkę weselną. Etykiety te charakteryzują się różnymi wzorami, dzięki czemu bez większego zmartwienia znajdziemy stylistykę, która będzie odpowiadała naszym upodobaniom, ale również naszym potrzebom. Wiele młodych par decyduje się bowiem na konkretny motyw przewodni czy też kolorystykę, w której mają być utrzymane wszelkie dekoracje weselne. Etykiety, jak zostało to już wspomniane, są spersonalizowane. Oznacza to, że drukarnia realizuje je z uwzględnieniem imion państwa młodych, a także daty i miejsca, w którym odbyła się uroczystość zaślubin. Po dokonaniu zamówienia, drukarnia wysyła swoim klientom projekt etykiet, który wymaga zatwierdzenia. Dopiero po zatwierdzeniu etykiety zostają przesłane do właściwego druku, a następnie spakowane i wysłane pod wskazany w zamówieniu adres.

Etykiety wykonywane są, co oczywiste, na papierze samoprzylepnym, który cechuje się wystarczająco dobrą jakością, by dobrze prezentować się na butelce z alkoholem. Co ważne, wydrukowane etykiety naklejane są na butelki, na których znajdują się etykiety producenta, muszą więc być one dostosowane do kształtu butelki, co uwzględniają drukarnie.