Kiedy planowałam rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej to wiedziałam, ze przede wszystkim muszę postawić na sprzedaż internetową.

Sklep prestashop i własna działalność

sklepy internetowe prestashopNie wyobrażałam sobie, że będą stała za ladą przez osiem godzin i obsługiwała klientów. W tej branży an pewno miałabym takie dni, gdzie nikogo nie byłoby w sklepie, a czasem byłoby zbyt wielu klientów, i nie zdążyłabym z ich obsługiwaniem. Dzięki temu że wybrałam sklepy internetowe magento nie musiałam się tym martwić. Przede wszystkim, wszystko mogłam wszystko robić ze swojego domu. Miałam na tyle duże pomieszczenia, że cały towar mi się tam mieścił, szczególnie, ze nie zajmował od dużo miejsca, były to drobne rzeczy, tyle że było ich dużo. Do tego zawsze miałam poskładane kartoniki, zapas folii bąbelkowej, i taśmy klejącej, żeby do razu wszystko pakować i wysyłać. Jak było dużo zamówień to od razu szłam na pocztę, a jak nie było tego dużo, to czekałam do limitu oczekiwania na przesyłkę, żeby to załatwić. Ostatnio jednak stwierdziłam że warto jest zamawiać kuriera do domu. Dzięki temu nie musiałam jeździć na pocztę, więc było to dla mnie o wiele wygodniejsze, szczególne jak miałam bardzo dużo paczek do wysyłania. Okazało się, ze zamawianie takiego kuriera do domu jest bezpłatne, co jeszcze bardziej mi się spodobało, bo oszczędzałam sporo pieniędzy na benzynie. Dzięki temu moje sklepy internetowe prestashop mogły się jeszcze bardziej rozwijać.

 Nie tylko oszczędzałam fundusze, ale również czas potrzebny mi na dojazd na pocztę i stanie w kolejce. To na pewno była dobra inwestycja i dobry pomysł.

Sklep internetowy to duży krok w przód, jednak warto trochę się do niego przygotować. Najlepiej w tym celu zajrzeć na stronę: http://www.idea07.pl/co-robimy/sklepy-internetowe