Już od dawna planowaliśmy urządzenie naszego ogrodu. Mamy spory kawałek ziemi, ale nie wiemy co z tym zrobić. Jakby tutaj najlepiej zagospodarować ten teren. Tak by był i funkcjonalny i przyjemny dla oka. Sami mało znamy się na ogrodnictwie. Owszem możemy posiać trawę posadzić drzewa, ale czy nam to ładnie wyjdzie?

Architekt krajobrazu z Wrocławia

polecany architekt z wrocławiaSkoro my nie znamy się do końca na urządzaniu ogrodu, to może warto było by skorzystać z czyjeś pomocy, kto się na tym doskonale zna. Po długim namyślę postanowiliśmy, że skorzystamy z pomocy osoby trzeciej. Popytaliśmy znajomych czy czasem nie znają kogoś, kto zna się na ogrodnictwie i odpłatnie mógłby nam urządzić ogród. Większość nie była wstanie nam nikogo polecić, ale jedna z moich koleżanek poleciła mi dobrego architekta krajobrazu. Podobno jest rewelacyjny i za niewielkie pieniądze potrafi stworzyć z ogrodu cudo. Ten polecany architekt z wrocławia może okazać się dobrym rozwiązaniem dla nas. Myślę, że chyba posłuchamy rady naszej koleżanki i umówimy się na spotkanie z tym architektem. Od podobno może zaprojektować cały ogród i później pokazać na symulację jak to by wyglądało. Taka prezentacja kosztuje niewiele. Realizacja jest już droższa. ale zawsze warto zasięgnąć u niego porady. Spotkanie odbyło się najpierw w jego biurze, pokazaliśmy mu zdjęcia i podaliśmy wymiary ogrodu. On zgodził się przygotować projekt naszego ogrodu. Zapytał nas jaki mamy budżet na urządzenie ogrodu, nie chciał on tworzyć projektu, który by przewyższał nasze możliwości finansowe. Przygotuje taki projekt na który nas będzie stać z wliczeniem wszystkiego, począwszy od projektu, zakupu potrzebnych rzeczy po realizację projektu. Powiedział, że przygotuje kilka propozycji i my zdecydujemy jaki wybierzemy. Już nie mogę się doczekać.

Jeśli nie znacie na ogrodnictwie, a macie spory lub mniejszy ogród to warto poradzić się kogoś, kto się na tym zna. My zdecydowaliśmy się skorzystać z usługi architekta. Zresztą poleciła go nam moja koleżanka, która też korzystała z jego usług. Dlatego zdecydowaliśmy się do niego zadzwonić, gdyż widzieliśmy jej ogród, był bardzo ładnie urządzony, my też taki chcemy mieć.