Po ukończeniu liceum ogólnokształcącego postanowiłem udać się na studia. Wybrałem zarządzanie jednak okazało się, że to nie jest to. Po roku zrezygnowałem. Nie chciałem wracać do rodzinnego domu dlatego postanowiłem utrzymywać się sam.

Obsługa techniczna imprez – praca dla młodych

obsługa techniczna imprezNa początku pomagał mi najlepszy przyjaciel. Potrzebowałem pracy. To zajęło mi naprawdę bardzo dużo czasu. Złożyłem swoje cv do wielu miejsc. W końcu znalazłem zatrudnienie w jednej z firm. Byłem na dobrej drodze do awansu. Jednak, gdy zaoszczędziłem trochę pieniędzy postanowiłem postarać się o dotację i otworzyć własny interes. Moja firma miała organizować imprezy firmowe. Uznałem, że to bardzo dobry i innowacyjny pomysł. Byłem szczęśliwy. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Z czasem zdobyłem zaufanych pracowników i wspaniałych znajomych. Spędzaliśmy razem prawie każdą sobotę. Robiliśmy imprezy integracyjne. Wpadłem na pomysł, abyśmy także i my postarali się o taki wyjazd. To była nasza branża. Byliśmy bardzo zadowoleni. Dzięki naszym znajomością obsługa techniczna imprez okazała się nie być żadnym problemem. Mieliśmy udać się do Krakowa. Wszyscy byli podekscytowani. Nawet ja nie mogłem się doczekać. Niestety nasza impreza okazała się kompletną porażką. Zostały nam bardzo nie przyjemne wspomnienia. W jedzeniu znajdowało się coś starego i cześć naszych pracowników wylądowała w szpitalu. Było to poważne zatrucie pokarmowe. Postanowiłem założyć sprawę w sądzie. Na szczęście uzyskaliśmy porządne odszkodowanie. Dzięki temu naszych ludzi czekały małe podwyżki.

To wydarzenie wszystkich nas wiele nauczyło. Byliśmy świadkami przykładu, jak nie powinno się organizować wyjazdów integracyjnych. Wiem, że nigdy nie powtórzymy tego błędu. Dzięki temu doskonale wiem, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach.