Każda z kobiet ma jakieś kompleksy – mniejsze lub większe. Część mówi o tym otwarcie, natomiast część się nie przyznaje. Taka już nasza zawiła natura… Jedne cierpią z powodu odstających uszu, inne z powodu krzywych nóg. Moją zmorą są natomiast małe wargi – prawie ich nie widać. Znalazłam jednak sposób, jak poprawić nieco naturę…

Szczecin – gdzie powiększyć usta kwasem?

powiększanie ust kwasem w SzczecinieOd pewnego czasu mój kompleks, w postaci wąskich ust nie daje mi spokoju. To już chyba obsesja, ponieważ wciąż o tym myślę i nie podobam się sobie w lustrze. Znajoma podsunęła mi pewną myśl, niechcący zostawiając na moim biurku w pracy gazetę z lokalnymi ogłoszeniami. Mój wzrok padł wtedy na „powiększanie ust kwasem w Szczecinie” i można się ze mnie śmiać, ale od razu pomyślałam, ze to przeznaczenie czy innymi słowy jakiś znak. Po prostu nadszedł czas rozprawienia się raz na zawsze z moimi ustami. Na wizytę umówiłam się kolejnego dnia. Moją uwagę zwróciły liczne certyfikaty i dyplomy, poświadczające znajomość medycyny estetycznej. Specjalistka tego zawodu zaczęła od szczegółowego wywiadu i oględzin mojej twarzy. wyznaczyła termin zabiegu i zaproponowała odpowiednią metodę – wypełnianie ust kwasem. Czułam, ze jestem w dobrych rękach. Dowiedziałam się, ze bezpośrednio po zabiegu mogę odczuwać lekki dyskomfort, który minie tego samego dnia po kilku godzinach. Następnie poinformowano mnie o całym przebiegu zabiegu. Myślałam, że to bardziej skomplikowane, a tu niespodzianka! Całość nie trwa długo, a efekty są widoczne już po tygodniu.

Z niecierpliwością czekam na ten wielki dla mnie dzień, kiedy pożegnam moje niezbyt atrakcyjne wargi i powitam te nowe, znacznie pełniejsze i większe. Liczę na naturalny efekt i nie ukrywam, że podziw w oczach koleżanek i kolegów z pracy będzie także mile widziany.