Pewnego dnia przyjaciółka namówiła mnie na to bym poszła razem z nią do wróżki. w sumie między innymi, że wróżka mieszkała blisko mnie zgodziłam się by z nią tam pójść. W sumie idąc na to spotkanie nie miałam żadnych oczekiwań co do tego jak takie wróżenia ma wyglądać. Nie wiedziałam w sumie czego mogę się spodziewać.

Wiele osób korzysta z dobrych wróżek

dobra wróżkaNie miałam pojęcia też z jakich metod wróżenia wróżka ta skorzysta by powiedzieć mojej przyjaciółce czy jej chłopak ją zdradza. Przyjaciółka uważała, że jest to bardzo godna polecenia dobra wróżka w sumie bardzo dużo osób regularnie korzysta z jej usług. No miałam nadzieje, że skoro tam idziemy to moja przyjaciółka dowie się czy jest zdradzana. Miałam także nadzieję, że więcej nie będę musiała z nią tam chodzić. Rozumiem, że pierwszy raz mogła czuć się trochę niepewnie i że potrzebowała po prostu wsparcie podczas wizyty. Jednak następnym razem nie dam się namówić. Przyjaciółka uważała, że jest to tak dobra wróżka, że jest w sumie najlepsza w całej Warszawie a może nawet i w Polsce. Gdy przybyłyśmy na miejsce drzwi otworzyła nam bardzo sympatycznie wyglądająca kobieta, która wyglądała bardzo przeciętnie. W sumie nigdy gdybym przeszła obok niej na ulicy nie powiedziałabym, ze może zajmować się wróżbiarstwem. Pani zaprosiła nas do środka i postawiła koleżance karty. W sumie bez zadawania żadnych pytań powiedziała, że jej związek ma się bardzo dobrze, że nie ma żadnej innej kobiety jej mężczyzna. po prostu ostatnio ma problemy z pracą, które próbuje przed nią ukryć.

Jest podobno typem prawdziwego mężczyzny i wstydzi się tego, że może mieć jakieś problemy w pracy. Jest to dla niego trudny temat. Koleżanka odetchnęła z ulgą bo tak naprawdę była bardzo w chłopaku zakochana. Ja byłam zdumiona, że wróżka o nic się nie spytała a tak wiele jej powiedziała.