Jak zorganizować najważniejszy dzień w moim życiu, takie pytanie zadają sobie panny młode z Warszawy, Mławy, Krakowa. Czy da się zaplanować wesele tak aby odpowiadało naszym marzeniom?

Liczy się pomysłowość na weselu, dlatego pomyśl o fotobudce

fotobudkaPrzed organizacją tego dnia należy przede wszystkim zdać sobie sprawę z tego, że pewni coś pójdzie nie tak. Należy wtedy nie panikować tylko szybko zaradzić niespodziewanemu kryzysowi. Nie wpadajmy więc w obłęd i zacznijmy przygotowania powoli. Najważniejszy jest pomysł pary młodej na wesele. Jeśli cena nie gra dla nas roli to jesteśmy ogromnymi szczęściarzami. Większość jednak narzeczonych posiada określony budżet, którego muszą się trzymać. Każda para narzeczonych musi odnaleźć swój pomysł na ten szczególny dzień. Dla jednych fotobudka-cena na wesela to szczyt obciachu. Dla innych fotobudka to sposób na świetną zabawę. Nie ma złej drogi, każdy człowiek jest inny i ma prawo do organizacji wesela pod siebie. Kolejnym etapem planowania jest ułożenie listy gości. Zadbajmy o to żeby nie zapraszać gości, których wypada tylko takich na których rzeczywiście nam zależy w tym ważnym dniu. Mamy czuć się komfortowo w końcu to nasz dzień. Jeszcze jednym elementem, który jest niezbędny do ślubu marzeń jest lokalizacja. Pamiętajmy, że nie trzeba wybierać tylko spośród sal weselnych. Obecnie mamy możliwość zorganizowania wesela plenerowego, na plaży, w górach , nawet u siebie w ogródku. Wymarzone wesele to także dobra zabawa gości. Także do tego aspektu powinniśmy się przyłożyć. Wybór muzyki pasującej do większości może być dobrym pierwszym krokiem.

Pomysłów na zaskoczenie gości na naszym weselu jest wiele. Można wybrać ciekawa opcje bufetu proponującą pieczonego świniaka, czekoladową fontannę.