Jestem ojcem dwójki małych dzieci. Od pewnego czasu wraz z żoną zauważyliśmy pogorszenie zdrowia jednego z nich. Naszemu synkowi zaczął dolegać poważny katar. Następnie przerodziło się to w kaszel oraz dziwne wypieki.

Wentylacja z Wrocławia musi być konserwowana

wentylacja-wrocławMoja małżonka pojechała z nim do specjalisty. Dostali skierowanie na wiele badań. Nie obyło się także bez porządnego zbadania krwi. Po odebraniu wyników dowiedzieliśmy się, że nasz Janusz ma poważne uczulenie. Nie mieliśmy pojęcia na co i dlaczego. Po roku czasu wszystko wyszło na jaw. Okazało się, że nasza wentylacja-wrocław uległa awarii. Gdy przyjechali do nas specjaliści powiedzieli, że znajduje się w niej niebezpieczna odmiana grzyba, która może powodować uczulenie. Musieliśmy coś z tym zrobić. Nie mieliśmy wtedy żadnych oszczędności. Ledwo wiązaliśmy koniec z końcem. Postanowiłem na własną rękę przebudować błędy naszych budowlańców. Po miesiącu pracy udało się odświeżyć wszystkie pomieszczenia oraz naprawić usterkę. Byłem z siebie dumny. Nasz syn przestał się męczyć. Oczywiście cały czas brał konieczne leki. Na szczęście jego stan zdrowia uległ poprawie. W naszym samochodzie przeszkadzała mu tylko klimatyzacja. Ją także musiałem trochę przebudować. W tym pomógł mi kolega mojego brata, który się na tym znał. On przebudował ją w taki sposób, aby nie zagrażała naszym dzieciom. Dowiedziałem się, że muszę kupić rekuperatory. Z tym było odrobinę zbędnego zamieszania. Na szczęście wszystko się udało. Trochę się nauczyłem. Między innymi dawniej nie miałem pojęcia czym jest rekuperacja.

Ostatnim krokiem do zdrowia był specjalny filtr do wody. Mogliśmy go dostać tylko we Wrocławiu. W taki sposób moje dzieci pojechały ze mną na wycieczkę. Po drodze odwiedziliśmy bardzo duże zoo oraz lodziarnię. Wszyscy byliśmy bardzo szczęśliwi. Nasze problemy miały się w końcu skończyć.