Jakiś czas temu szukałem rozrywki dla siebie. Przeprowadziłem się do Wrocławia gdzie znalazłem bardzo dobrą pracę i byłem tam sam. Bardzo mi zależało na tym aby jakoś zapełnić puste dni i znaleźć odpowiednią dla mnie rozrywkę.

Wakepark we Wrocławiu był idealny

wakeparkMoim zdaniem warto było mieć jakąś odskocznię od codziennych obowiązków. Gdy zaczynałem swoje poszukiwania na początku zainteresowała mnie okoliczna wspinaczka. Ona jednak nie miała jakiś szczególnych zabezpieczeń i przynajmniej dla mnie nie był to wspaniały sport w którym mogę się wspaniale bawić. Potem jednak zastanawiałem się nad innym miejscem i wpisywałem w przeglądarkę hasło gdzie na rolki ?Ostatnio stwierdziłem, że warto w coś takiego zainwestować. Okazało się, że rolki są dla mnie idealne i zacząłem spędzać na nich wiele godzin w ciągu dnia. Również nie lubiłem nudy i szybko znalazłem jakiś znajomych. Razem śledziliśmy jak rozwija się parkour w Polsce i uczyliśmy się nowych sztuczek. Oczywiście od czasu do czasu zdarza się jakaś kontuzja. Mój przyjaciel na przykład w zeszłym roku złamał sobie rękę, ponieważ źle zjechał z rampy i stracił równowagę. Wszystko się jednak zmieniło gdy we Wrocławiu powstał idealny dla nas wakepark wrocław. Miał on szerokie możliwości i każdy z nas czuł się tam dosłownie idealnie. Po ciągłym trenowaniu stwierdziłem, że warto posunąć się o krok dalej i zacząłem chodzić na zawody. Na nich okazało się, że nie odstaję od pozostałej konkurencji i udało mi się zająć trzecie miejsce.

Dla mnie była to wielka szansa i nie chciałem zrezygnować z mojego talentu. Bałem się jednak, ponieważ prawie każda kontuzja mogła mnie wykluczyć z gry, ja musiałbym sobie odpuścić.