Moja mama często kupowała mi bieliznę, ale nie zawsze trafiała w mój gust. Od kiedy zaczęłam pracować, to sama sobie kupowałam wszystko, ale w sklepach było tak drogo, że pozwalałam sobie na jeden komplet bielizny w miesiącu. Musiałam znaleźć w końcu jakiś sklep z tanią bielizną. 

Zakup taniej bielizny w nowo otwartym sklepie 

tania bielizna sklepLubiłam bieliznę z bawełny, która była wygodna i praktyczna. Dużo czasu spędziłam szukając jakiegoś fajnego sklepu, ale nic interesującego dla siebie nie znalazłam i wszędzie było stosunkowo drogo. W końcu znalazłam w swojej skrzynce ulotkę nowego sklepu z bielizną. Byłam nieco zaskoczona, że wszystko tak się złożyło, ale bardzo się cieszyłam. Z ulotki dowiedziałam się, że w nowo otwartym sklepie oferowana była tania bielizna sklep mieścił się niedaleko mojego domu i od razu postanowiłam go odwiedzić. W sklepie był ogromny wybór. Była dostępna bielizna, którą najbardziej lubiłam. Komplet majtek w ilości dziesięciu sztuk kosztował niecałe dwanaście złotych. Dostępne także były sportowe biustonosze a one były szalenie wygodne i uwielbiałam je nosić. Zrobiłam ogromne zakupy w tym sklepie, ponieważ wszystko było tak tanie, że mogłam sobie pozwolić na to. Kiedy wróciłam do domu, to od razu pochwaliłam się mamie. Sklep, który oferował bieliznę w tak niskich cenach od razu zainteresował moją mamę i następnego dnia ona również wybrała się tam na zakupy. Udało jej się kupić fajną piżamę na lato, która była wyjątkowo wygodna.

Do tego sklepu zaglądałam często i dzięki temu mogłam się zaopatrzyć w bieliznę, którą tak bardzo lubiłam. Sklep poleciłam również moim koleżankom, które były zachwycone zakupami w tym miejscu. Takiego sklepu właśnie brakowało na moim osiedlu. Dobrze, że znalazłam tę ulotkę w skrzynce.