Dzisiaj są moje urodziny! O dziwo mam już żonę i dwoję dzieci, ale zawsze ten czas spędzam w szczególny sposób. Od rana urywały się do mnie telefony od znajomych, którzy składali mi życzenia i proponowali wspólne wyjście. Umówiłem się z kilkoma z nich na wspólny wypad na kręgle i do kina.

Co jakiś czas niezbędny jest auto serwis

auto serwisDo spotkania z nimi miałem jeszcze dużo czasu, więc pojechałem z moim autem do znajomego, który prowadził auto serwis Białystok. Jednak nie zastałem go tam, a musiałem zrobić klimatyzację, bo zbliżało się lato. Dokładniej rzecz biorąc musiałem ją odgrzybić i napełnić, z braku większego wyboru udałem się dwie ulice dalej gdzie znajdowała się auto klimatyzacja. Napełnienie i odgrzybianie zajęło im kilka chwil, po czym mogłem jechać dalej. Mijałem tak ulice Białegostoku w kierunku centrum i moją uwagę przykuł plac na którym mieli samochody używane. Zatrzymałem się tam i z racji tego, ze miałem jeszcze trochę czasu poszedłem pooglądać sobie samochody. Było kilka, które mi się bardzo podobały, ale pomarzyć dobra rzecz. Zbliżała się godzina spotkania, poszedłem ze znajomymi na kręgle i do kina, po czym zaprosiłem wszystkich do domu, wśród nich był mój dobry przyjaciel, który sprowadzał mi zawsze do mojego samochodu części. Ford to marka którą uwielbiam, moim marzeniem jest zakupić sobie kiedyś shelby gt. Dojechałem do domu w środku było ciemno, nie wiedziałem co się dzieje, przekluczyłem zamek i otworzyłem drzwi.

 

Nagle huk i krzyk wszyscy zaczęli śpiewać sto lat a zaraz przyłączyli się do nich moi znajomi. Przyjęcie było wspaniałe, masa gości i dobrego jedzenia. Największym zaskoczeniem okazał się tort na którym był piękny czerwono biały ford mustang. To był bardzo udany dzień.