Mieszkam w Warszawie, wraz z żoną oraz synem. Od dziecka interesuję się tenisem. Nie tylko oglądam wiele meczów, które rozgrywają się na całym świecie, ale również sam uprawiam ten sport wraz z moimi znajomymi. Dlatego też, gdy mój syn podrósł, chciałem zaszczepić w nim pasję do tego pięknego sportu.

Nauka tenisa dla syna

tenis dla dzieci warszawaMój syn zawsze lubił oglądać ze mną mecze tenisowe w telewizji, jednakże nie za dobrze radził sobie z uprawianiem tego sportu. Dlatego też, postanowiłem się go trochę pouczyć w tej kwestii. Nie szło nam to najlepiej, ponieważ nigdy nie byłem dobry w uczeniu innych ludzi czegokolwiek, dlatego też postanowiłem znaleźć odpowiedni tenis dla dzieci Warszawa posiada wiele klubów tenisów, dlatego znalezienie odpowiedniego, który posiadałby treningi tenisu dla dzieci nie było trudne. Po zapisaniu syna na trening, był bardzo zadowolony. Po swoim pierwszym treningu szło mu znacznie lepiej niż na początku. Byłem bardzo z niego dumny i cieszyłem się, dokonałem odpowiedniego wyboru. Wraz z biegiem czasu, jego umiejętności były coraz lepsze. Z każdym dniem rozwijał się, aż w końcu tak polubił ten sport, że wykonywał go bardzo często nawet po treningach. Nigdy bym się tego nie spodziewał, ale obecnie, potrafi grać w tenisa znacznie lepiej ode mnie pomimo swojego młodego wieku i nie raz z nim przegrałem. Jestem pewny, że za kilka lat może osiągnąć wiele sukcesów w tym kierunku, dlatego staram się go dopingować i pomagać mu jak tylko mogę.

Powinniśmy zaszczepiać nasze pasję w naszych dzieciach, jeżeli tylko możemy i potrafimy, ponieważ jesteśmy w stanie przedstawić coś tak, aby dziecko to zrozumiało i mogło polubić. Jeżeli się to nie uda, trudno, ale przede wszystkim powinniśmy spróbować, ponieważ może to zadecydować o przyszłości naszych dzieci.