Witam wszystkich, którzy od lat zmagają się z nadwagą. Przez praktycznie całe życie należałam do grona osób otyłych. Zawsze miałam problemy z wagą i nawet jeżeli udało mi się coś schudnąć zaraz tyłam na nowo.

Warszawski trener personalny i problemy życiowe

trener personalnyDopadało mnie jo jo, które zawsze dokładało jeszcze kilka dodatkowych kilogramów. W końcu powiedziałam, że waga i otyłość nie mogą mną rządzić. Stwierdziłam, że trener osobisty w dzisiejszych czasach nie jest rozwiązaniem tylko dla gwiazd i celebrytów z okładek, ale każdy, kto jest świadom konsekwencji otyłości musi liczyć się z tym, że będzie to mu w życiu doskwierać. Ja doszłam do wniosku, że skoro miałam pieniądze na batony, chipsy i napoje gazowane stać mnie będzie także by wykupić trening personalny. Udałam się do jednego z warszawskich klubów fitness by wykupić od razu całą serię treningów. Na pierwszej serii trener personalny warszawa zapytał mnie co takiego wydarzyło się w moim życiu, że stałam się otyła. Opowiedziałam mu o trudnym okresie dorastania, a także przyłapaniu narzeczonego trzy miesiące przed ślubem na zdradzie. Okazał mi on bardzo dużo zrozumienia i serca, jednak od razu zaznaczył, że nie popiera takiego w cudzysłowie zatapiania smutków. Opowiedziałam mu o konsekwencjach otyłości, jakie odczuwam a także pokazałam wyniki badań krwi. Podług całego wywiadu przeszliśmy do pierwszego treningu.

Na początku rozgrzewka, zaczęło się niewinnie. Później zaczęłam robić wszelkiego rodzaju wypady, wymachy i inne tego typu ćwiczenia. Pociłam się niemiłosiernie, jednak ani przez chwilę nie myślałam, aby przestać.