Po ukończeniu odpowiedniej strony zostałem grafikiem komputerowym. Całe życie o tym marzyłem. Komputery były dla mnie prawdziwą pasją. Drugą były wszelkiego rodzaju gry. Potrafiłem spędzić godziny na konsoli. Jednak wkrótce przyszedł czas na podjęcie pracy.

 

Zamki na sprzedaż potrzebują specjalnej oprawy

 

zamkiPewna firma w centrum Krakowa zaproponowała mi współpracę. Byłem zachwycony. W końcu mogłem zająć się czymś co naprawdę lubię. Chodzenie do mojego nowego miejsca pracy było czystą przyjemnością. Szybko znalazłem nowych znajomych z którymi dzieliłem wspólne pasje. Pewnego dnia dostałem bardzo nie typowe zlecenie na stworzenie strony internetowej. Mój zleceniodawca chciał stworzyć coś na czym można byłoby wystawiać zamki na sprzedaż. Bardzo mnie to zaskoczyło, ponieważ nigdy wcześniej nie spotkałam się z czymś takim. To była dla mnie zupełna nowość. Nie wiedziałem nawet, że jest coś takiego jak zamek na sprzedaż. Zastanawiałem się kto chciałby mieć taką ogromną posiadłość. Przypuszczałem, że pewnie jakiś znudzony milioner nie wiedział co ma robić ze swoimi oszczędnościami. Miałem przed sobą sporo pracy. Chciałem stworzyć coś neutralnego dla osób, które chciałby wystawić pałac na sprzedaż. Dowiedziałem się także, że ludzie dodają ogłoszenia z zabytkowymi młynami oraz wiatrakami. Mojemu klientowi również na tym zależało. Znaleźliśmy więc wspólną nić porozumienia. Ja włożyłem naprawdę sporo pracy w tą witrynę. Dzięki mnie powstało także specjalne forum oraz gwiazdkowy system oceniania obiektów. To była dla mnie świetna zabawa.

Po pewnym czasie musiałem to przetestować. Dodałem przykładowy dworek na sprzedaż. Po dokładnym sprawdzeniu swoich postępów stwierdziłem, że wszystko jest gotowe i mogę ją pokazać klientowi. Efekt końcowy bardzo mu się podobał.