Zawsze fascynowały mnie bursztyny i miałam całą masę takiej biżuterii w domu. Kiedy zwolniłam się z pracy to zdecydowałam rozpocząć własną działalność i zająć się właśnie bursztynami. Wpadłam na pomysł otwarcia sklepu internetowego, bo mogłam oferować niższe ceny.

Sklep internetowy oferujący biżuterię z bursztynem

biżuteria z bursztynu ze sklepu internetowegoWiedziałam też doskonale, że taka biżuteria z bursztynu ze sklepu internetowego zainteresuje wiele osób. Ludzie zawsze szukali tańszych rozwiązań. Sklep założyłam zaraz po tym jak znalazłam producenta, z którym podjęłam współpracę. Oferował mi bardzo korzystne warunki i umowa zdecydowanie mi odpowiadała. Ze sprzedażą ruszyłam na początku października. Stronę sklepu założył mi mój brat, ponieważ jest informatykiem i takie rzeczy to dla niego pestka. Sklep, który prowadziłam od samego początku cieszył się sporym zainteresowaniem, ponieważ miałam do zaoferowania sporo biżuterii w korzystnych cenach. Sobie także kupiłam kilka kompletów biżuterii, która tak bardzo mi się spodobała. Wprowadziłam do oferty możliwość odstąpienia od sprzedaży w przypadku, jeżeli biżuteria nie spełniła oczekiwań klienta. Dzięki temu osiągałam wyższe wyniki sprzedaży a zwrotów tak na prawdę było niewiele. Sklep prowadziłam sama, ponieważ radziłam sobie ze wszystkimi obowiązkami bez żadnego problemu. Dopiero po roku zatrudniłam osobę do pomocy, ponieważ zamówień było tak dużo, że nie nadążałam z ich wysyłką a na opóźnienie nie mogłam sobie przecież pozwolić. Zatrudniłam bardzo pracowitą dziewczynę.

Założenie sklepu internetowego było moją najlepszą decyzją. Już zapomniałam dawno jak to jest pracować dla kogoś na etacie. Na pewno do takiej formy zatrudnienia więcej nie wrócę. Prowadzenie sklepu zdecydowanie mi odpowiadało od samego początku.