Od zawsze interesowałam się reklamami. W przyszłości chciałam się związać właśnie z tą branża. Sama lubiłam wymyślać różne hasła reklamowe, wycinać reklamy z gazety i je poprawiać, czy też wyobrażać sobie jak ja zrobiłabym takie reklamy.

Jak zaczęłam realizować spoty reklamowe

spoty reklamowePoszłam na studia z marketingu, żeby rozwinąć swoje umiejętności w tej dziedzinie. Jednak już po studiach licencjackich dostałam bardzo dobrą pracę w firmie która wykonuje spoty reklamowe i zrezygnowałam z dalszej edukacji. Poza tym i tak na studiach często się nudziłam, bo sama czytałam wiele książek na temat marketingu, więc te informacje, które przekazywali nam wykładowcy nie były dla mnie niczym nowym. Takie filmy reklamowe jak nam pokazywali w ramach przykładu to sama potrafiłam nakręcić i zmontować. Samodzielna praca jest ciężka, ale na początku od czegoś trzeba zacząć. Przecież nikt nie rozpocznie współpracy z osobą, która nie ma kompletnie żadnego doświadczenia w kwestii, jaką jest video marketing. Na swoim komputerze uczyłam się montowania filmików, własnym aparatem z funkcją nagrywania filmów kręciłam pierwsze ujęcia. Na początku wszystkie z nich nadawały się do kosza, ale na czymś trzeba było się uczyć składania filmików. Spoty reklamowe same się nie nakręcą. Teraz mam bardzo dobrą pracę w agencji reklamowej i nie mogę narzekać. Bardzo mi się ona podoba, jest to moje spełnienie marzeń. Każdego dnia mogą robić coś innego, nie powtarzam się, nie robię tego co robią w biurach, czyli cały czas to samo, przerzucanie tych samych papierów i nic poza tym.

To praca bardzo kreatywna, która pozwala na wykorzystanie swojej wyobraźni. Taka mi najbardziej odpowiada. Na pewno nie zamieniłabym robienia spotów reklamowych an nic innego, na pewno nie na pracę w biurze.