Mam dwadzieścia dwa lata. Studiuję na dobrej uczelni. Studia dzienne wybrałam ze względu na wyższy poziom. Koszalin to miasto, które inwestuje w swoją uczelnię. Uczelnia ma nowoczesne sale i profesorowie bardzo indywidualnie do nas podchodzą.

Pogotowie komputerowe jest najlepsze

pogotowie komputerowePoświęcają nam dużo czasu i motywują do działania. Ostatnio na zajęciach mieliśmy sporo informacji o prowadzeniu firmy. Profesor uczył nas jak pisać biznesplan. Wszystkie czynności które trzeba wykonywać były omówione na podstawie sklepu. Sklep komputerowy działa w naszym mieście od trzech lat. Okazało się, ze to student, który uczył się w naszej uczelnie zdecydował się na otworzenie biznesu. Sklep komputerowy w dzisiejszych czasach ma duża konkurencje. Trzeba proponować klientom dodatkowe usługi żeby się na rynku utrzymywać. Tak też było w tym przypadku. Student gwarantował serwis komputerowy na wszystkie sprzęty, które zostały zakupione w jego sklepie. Dodatkowo prowadził najlepsze pogotowie komputerowe w Koszalinie. Pogotowie komputerowe było dostępne w weekendy i w święta. Pan Marcin jak się okazało nie miał wiele zgłoszeń, ale kilka razy udało mu się pomóc w trudnych sytuacjach i usunąć usterkę. Dodatkowe usługi, które były przez niego świadczone to montaż monitoringu. Najczęściej z tej usługi korzystały firmy i banki. Pan Marcin gwarantował także montaż anten satelitarnych. Mieliśmy okazje zadać pytania właścicielowi Pan Marcin był bardzo otwarty i odpowiadał na wszystkie pytania. Opowiadał o swoich wątpliwościach na początku. O tym jak się bał formalności.

Właściciel wspominał, że jak studiował na uczelni, też kiedyś były zajęcia z właścicielem w innej branży i dzięki tym zajęciom nabrał pewności siebie. Trzeba realizować swoje marzenia. Zajęcia pokazują ile pacy trzeba włożyć żeby otworzyć firmę.