Siedzący tryb życia jest bardzo niezdrowy. Czasem jednak nie da się go unikać. Taką ma się pracę i nie można robić sobie co chwila spacerków, czy ćwiczyć mięśnie nóg. Moja praca biurowa właśnie taka była. Osiem godzin w tej samej pozycji, bez ruszania się.

Producent rajstop dobrych dla mnie

producent rajstop

Mimo iż próbowała różnych metod to nic nie działało na moje nogi. Producent skarpetek nie był mi potrzebny, bo nawet te bezuciskowe zaczęły mnie cisnąc, tak mi nogi puchły. Moczyłam je w ciepłej wodzie, smarowałam maściami z apteki, jednak to przynosiło tylko chwilową ulgę. Myślałam, że może producent pończoch będzie lepszy, ale i one były zbyt obcisłe na mnie i nogi wyglądy jeszcze gorzej. Rozglądałam się jednak dalej za domowymi metodami, ćwiczyłam i dużo chodziła. Jednak producent rajstop dziecięcych, czyli nieobcisłych i miękkich nie miał oferty dla dorosłych. Nadal one mnie bolały, puchły mi kostki, a potem zaczęły także lekko drętwieć. Lekarka powiedziała mi, że to początkowe objawy żylaków. Jeśli teraz będą dbać o swoje nogi to w przyszłości nie będę miała żylaków. Powiedziała, że jest znany producent rajstop kompresyjnych, i powinnam kupić jego produkty, nie wiedziałam jak to powinno działać. Przecież mam nie nosić obcisłych rzeczy, a tutaj ma mieć uciskające podkolanówki?

Postanowiłam jednak spróbować i to był świetny wybór. Moje nogi nareszcie odpoczywały, choć musiałam się przyzwyczaić do nowych rajstop. Teraz nie mam już problemów z opuchniętymi i drętwiejącymi nogami, nawet w dzień. To była rewelacyjna decyzja.

Ulgę dla moich nóg znalazłam na – http://www.ladytina.pl