Dziecięce smoczki uspokajające Elodie details znane są z ładnego, nowoczesnego designu. Dostosowane są do małej buzi dziecka i pomagają w kształtowaniu zgryzu już od pierwszych dni życia. Rozmiary akcesoriów do ssania, dostosowane są wieku maluszka. Najmniejsze rozmiary pasują dzieciom od zera do trzech lub do sześciu miesięcy. 

Akcesoria dla noworodków Elodie – designerskie smoczki

Smoczek elodie detailsDesignerskie smoczki to akcesoria poszukiwane przez świeżo upieczonych rodziców. Ładnie wyglądające przedmioty mają wiele do zaoferowania użytkownikom, czyli najmłodszym członkom rodziny. Dzięki silikonowemu zakończeniu i plastikowemu uchwytowi, są bezpieczne i trwałe. Konstrukcja smoczka zabezpiecza przed połknięciem lub zakrztuszeniem się przez niemowlaka. Smoczek Elodie details dostępny jest w sklepach internetowych oraz stacjonarnych. Można go dostać w różnych rozmiarach, dostosowanych do wieku dziecka. Najmniejsze modele przystosowane są do potrzeb noworodków od pierwszych dni życia. Zatem mogą być częścią wyprawki szykowanej do szpitala. Funkcja uspokajająca i wyciszająca ma w tym przypadku olbrzymie znaczenie. Smoczki są tak zaprojektowane, by nie zakłócały naturalnego rytmu ssania. Można je zatem z powodzeniem stosować u niemowląt karmionych w naturalny sposób, mlekiem matki. Ładny projekt spodoba się rodzicom. Smoczki od Elodie details pozytywnie wpływają na rozwój zgryzu, o czym informują ortodonci.

Dziecko używające smoczka jest spokojniejsze i łatwiej zasypia. Wybierając odpowiedni model, warto zwrócić uwagę nie tylko na wygląd, designerski kształt, ale też na cechy praktyczne. Smoczek nie może zaburzać naturalnego rytmu ssania u niemowlaka. Wszystkie te pozytywne cechy posiadają smoczki uspokajające od firmy Elodie details. Mają ładne kształty i są bezpieczne.