Jak sami dobrze wiemy wiele samochodów miało ze sobą mniejsze lub większe tak zwane zdarzenia drogowe. Mogła to być zarówno niewielka stłuczka jak też karambol. Wiele z takich wypadków zostaje utajonych przed na przykład przyszłymi właścicielami danego auta.

Czy warto naprawiać samochód po wypadku?

haki holownicze warszawaNigdy nie można być pewnym, czy samochód, który z wierzchu wygląda przyzwoicie nie okaże się totalnym wrakiem, który nie nadaje się do dalszej eksploatacji. Bardzo często są one już po wizycie u pana Mirka z Warszawy z firmy blacharstwo lakiernictwo, posiadają już wymienione haki holownicze warszawa czy też tłumiki. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda przyzwoicie. Ale na tym się kończy. Potem okazuje się, że nie wiadomo jakim cudem samochód jeździ, że jego przydatność do jazdy skończyła się pół miliona kilometrów i 10 stłuczek temu. Szczerze powiedziawszy to nikt nigdy nie sprzedaje sprawnego samochodu. Każdemu z nich coś dolega – tylko nie zawsze właściciel się do tego przyznaje. Bardzo często jest tak, że taki pojazd, gdyby nie partactwo mechanika czy też blacharza chcącego naprawić wszystko jak najmniejszym kosztem by jeszcze pojeździł, a tak nie ma już po co naprawiać, gdyż nic i tak nie będzie się trzymało kupy. Niestety tak wygląda większość sprzedawanych samochodów, które wcześniej zostały sprowadzone – ich stan techniczny pozostawia wiele do życzenia. Niestety każdy chce zarobić i tego typu praktyki są na porządku dziennym. Gdyby samochody te były w cenie adekwatnej do stanu to byłoby jeszcze wszystko ok, niestety tak nie jest. Dużo osób może zdziwić się jakiś czas po zakupie, gdy zobaczą, że z ich pięknego Passacika (wybór nie jest przypadkowy) odpada szpachla (niestety ten model jest ulubionym narzędziem praktyk handlarzy – byle co i jak najtaniej).

Pamiętajmy więc, że nie należy kupować podejrzanie tanich samochodów oraz takich przy których wariuje czujnik lakieru. Może się to okazać problemem.