Kobiety bardzo dbają o swoją powierzchowność. Ponieważ jednak mamy coraz mniej wolnego czasu, nie możemy codziennie wykonywać długiego i męczącego makijażu.

Rodzaje stylizacji rzęs – jakie rozróżniamy?

Przedłużanie rzęsPrzecież nie jesteśmy gwiazdami filmowymi, którymi zajmują się sztaby specjalistów, tylko normalnymi kobietami, które też chcą wyglądać ładnie. Z tego powodu tak ważna jest dla większości z nas stylizacja rzęs. Jest ona wykonywana w profesjonalnych zakładach kosmetycznych z wykorzystaniem najnowszych technologii. Stylizację, której celem jest przedłużenie i zagęszczenie rzęs można podzielić zasadniczo na dwa rodzaje. Pierwsza to rzęsy 1 do 1, która polega na zagęszczeniu i doklejeniu rzęs w proporcji 1:1. W ten sposób uzyskuje się bardzo naturalny efekt. W przypadku technologii rzęsy 2 do 1 efekt jest zdecydowanie bardziej spektakularny. Do przedłużanie i zagęszczania stosuje się różnego typu rzęsy. Ostatnio dość popularne są rzęsy mink, uzyskiwane z sierści norek. Ponieważ są różnej grubości bardzo upodabniają się do naszych rzęs naturalnych. W ten sposób przedłużanie rzęs staje się techniką, która pomaga wyglądać rzęsom jak najbardziej naturalnie. Na skorzystania z takiego zabiegi trzeba przeznaczyć nawet do trzech godzin. Czas trwania w dużym stopniu zależy od jakości naszych rzęs naturalnych. Jeśli są dość rzadkie takie zabiegi będą trwały krócej. W innym przypadku czas się wydłuża.

Warto jednak poświęcić go na to, by wyglądać stylowo i po prostu ładnie. W dodatki później zaoszczędzimy czas przy codziennym makijażu, a przecież ciągle nam go brakuje.

 

Artykuł powstał przy współpracy firmy:

Avocadi