Pewnego dnia gdy byłem na rowerze uderzył we mnie nie ostrożny kierowca. Wtedy poruszałem się na jezdni i nie zachowałem szczególnej ostrożności. Wtedy od razu ktoś wezwał karetkę i zabrano mnie do szpitala. Przez wiele godzin przeprowadzano skomplikowaną operację. Na szczęście wszystko przebiegło pomyślnie.

Rowery miejskie spełniały wszystkie oczekiwania

Rowery miejskieMnie oczywiście czekało wiele miesięcy rehabilitacji. Po intensywnej pracy udało mi się odzyskać dawną sprawność. Pewnego dnia postanowiłem, że mogę wrócić do dawnych pasji. Musiałem tylko kupić odpowiedni sprzęt. Dawniej rowery miejskie spełniały wszystkie moje oczekiwania. Miały wspaniały bieżnik i mogłem pokonywać na nich nawet najbardziej trudne trasy. Nadawały się na podróżne do lasów i innych dróg gruntowych. Teraz szukałem całkiem innego rozwiązania. Nawet piękne rowery holenderskie, które miały żelowe siedzenia do niczego się nie nadawały. Cały czas musiałem dbać o stawy. Własne zdrowie było na pierwszym miejscu. Mój znajomy powiedział mi, że w naszej okolicy otworzono nowy sklep w którym sprzedawano rowery elektryczne. One miały wbudowany silniczek i ułatwiały przemieszczanie się. Nie które modele były naprawdę drogie. Jednak to była moja jedyna szansa na jazdę jednośladem. Tego samego dnia ustaliłem ze sprzedawcą dogodne raty. Okazało się, że mogę systematycznie płacić za nowy sprzęt.

Ta informacja mnie bardzo ucieszyła, ponieważ nie musiałem brać kredytu. Wiedziałem, że nie jest to korzystne dla mojej sytuacji finansowej. Moja kontuzja była już dostatecznie wielkim wydatkiem. Ciągłe leczenie i leki sporo kosztowały ale musiałem je brać.