Jestem Kacper. Zostałem zatrudniony do sklepu na przeprowadzenie remontu. Sklep jest na rynku już od dziesięciu lat . Do tej pory ani razu nie był odświeżany.

Odzież robocza była profesjonalna

koszule flanelowe roboczePoprosiłem o usunięcie całego sprzętu. Niestety potrzebuje aby cały sklep został opróżniony. Właścicielowi chyba nie było do końca to na rękę. Żeby jednak prawidłowo i profesjonalnie przeprowadzić remont to lokal musi być pusty bo potrzebuje sporo miejsca. Właściciel sklepu musiał wynieść koszule flanelowe robocze. Sam zamawiam koszule tej firmy i wiem, ze są one wysokiej jakości. Ja jestem z nich bardzo zadowolony. Nie niszczą się w pracy. Nie tracą kolorów ani nie kurczy się materiał. Koszule flanelowe robocze zazwyczaj na okres jesienny zakupuję ocieplane, na okres letni z krótkim rękawem. Odzież przeciwdeszczowa robocza była już częściowo popakowana. Do właściciela dołączyła żona i razem uwijali się bardzo szybko z całym pakowaniem i wynoszeniem rzeczy na magazyn. Najwięcej pracy było z butami. Buty robocze urgent trzeba było popakować w każdy karton. Trochę ich było na stanie więc praca przy nich trochę trwała. Tak samo było z pozostałym obuwiem. W międzyczasie mogłem je dokładnie obejrzeć. Spodobały mi się buty cofra. Były w dobrej cenie i pasowałyby do mojej działalności. Postanowiłem je przymierzyć. Właściciel powiedział, że mogę je sobie wziąć. To będzie dodatek do mojej pracy. Na początku bardzo się wahałem. Umówiliśmy się już na określoną kwotę pieniędzy a dodatkowy bonus mnie onieśmielił. Właściciel jednak nalegał, więc postanowiłem przyjąć buty robocze cofra w moim rozmiarze.

Malowanie ścian i położenie paneli miało mi zająć cztery dni. Postanowiłem postarać się żeby ukończyć remont w jak najkrótszym czasie. Właściciel był zadowolony z efektu końcowego.

Więcej informacji na http://sklep.aspil.pl