Odkąd pojawiła się możliwość otwierania na większą skalę prywatnych żłobków i przedszkoli, na naszych osiedlach wysypały się wręcz takie placówki. Są one o tyle ciekawsze od placówek publicznych, że przyjmują niewielką grupę dzieci. A w mniejszych grupach dzieci są się w stanie więcej nauczyć. Dla mojej firmy duża ilość przedszkoli to duże zyski.

Wzrósł popyta na fartuszki dla przedszkolaków

fartuszki dziecięceKiedy dowiedzieliśmy się o zmianach w przepisach dotyczących prowadzenia placówek dla dzieci w wieku przedszkolnym, postanowiliśmy jako firma powziąć konkretne działania w celu wykorzystania tego faktu. Głównym produktem, na którego produkcje położyliśmy nacisk, stały się fartuszki dziecięce w rozmaitych rozmiarach i wzorach. Przewidzieliśmy, że praktycznie w każdym żłobku i przedszkolu takie fartuszki są niezbędne i, że wraz z wzrostem ilości placówek, wzrośnie na nie popyt. Nasze przewidywania okazały się strzałem w dziesiątkę a przeprowadzona kampania reklamowa przynosi teraz spore zyski. Nasze fartuszki cenione są za niezwykłą wytrzymałość i odporność na zniszczenia. Jak chodzi o wzory to głównym motywem są postacie z bajek, tak uwielbiane przez dzieci. Jednak nie brakuje również fartuszków, które są po prostu w abstrakcyjne wzory. Najchętniej zamawiane modele to takie, które są zapinane na guziki. Do tej pory najpopulraniejsze modele to były te wiązane. Jednak od kiedy wprowadziliśmy guziki, przedszkola chętniej zamawiały hurtowo właśnie te wersje.

Fartuszki są niezbędnym elementem w przedszkolach i żłobkach. Z racji tego, że w ostatnim czasie takich placówek pojawiło się dość sporo, nasza firma zajmująca się produkcją fartuszków odnotowała spore wzrosty. Również dlatego, że wprowadziliśmy do produkcji kilka nowych modeli i przeprowadziliśmy skuteczną kampanię reklamową.