Salon kosmetyczny otworzyłam tuż po ukończeniu studiów. Udało mi się nawet dostać dofinansowanie, które było bezzwrotne. To mi bardzo pomogło podczas rozkręcania biznesu i mogłam zainwestować w niezbędny do pracy sprzęt i wynająć odpowiedni lokal w mieście.

Salon z profesjonalnym sprzętem kosmetycznym

biomak sprzęt kosmetycznyOd samego początku miałam wiele klientek, które były zadowolone z zabiegów. Ostatnio to nawet zaczęli odwiedzać mnie przedstawiciele handlowi, którzy oferowali mi różnego rodzaju sprzęt. Zainteresował mnie jeden z nich. Był to młody chłopak, który okazał się bardzo sympatyczny a wiedzę na temat sprzętu kosmetycznego posiadał bardzo obszerną. Od razu wzbudził u mnie zaufanie i zdecydowałam się z nim porozmawiać. Przedstawiciel oferował biomak sprzęt kosmetyczny, który był nowością na rynku. Był to profesjonalny i niezbędny dla każdego gabinetu kosmetycznego sprzęt. Przedstawiciel miał bardzo starannie przygotowaną prezentację tego sprzętu, którą oglądałam z ogromnym zaciekawieniem. W sumie od kiedy otworzyłam salon to nie inwestowałam w żaden nowy sprzęt a nie wszystko działało już jak na początku. Jego oferta do mnie przemówiła i zdecydowałam się na zakup takiego sprzętu. Co prawda przedstawiciel bardzo mnie do tego namawiał, ale wysunął tak dużo zasadnych argumentów, że nie było innej opcji jak kupno tego profesjonalnego sprzętu. Cena była atrakcyjna dla klientów, którzy zdecydowali się od razu na ten zakup i załapałam się na dość sporą zniżkę. Uważałam ten zakup za udany.

Dzięki nowemu sprzętowi mogłam wykonywać lepiej wszystkie zabiegi. Stary sprzęt sprzedałam na jednym z portali aukcyjnych i nawet nieco na nim zarobiłam. Zwrócił mi się dzięki temu częściowy koszt zakupu nowego, w pełni profesjonalnego sprzętu do salonu.