Mój mąż mnie ciągle zaskakuje. Jesteśmy ze sobą tyle lat i gdy już mi się wydaje, że wszystko o nim wiem jest kolejne zaskoczenie. Gdy pewnego dnia powiedział, że chce zmienić pracę z nauczyciela wychowania fizycznego na instruktora tenisa i pływania, nie wiedziałam co o tym sądzić. Kilka dni później zaskoczył mnie jeszcze bardziej.

Czy dzięki kreatorowi online wizytówki są tańsze?

prosty kreator wizytówekWręczył mi swoją wizytówkę. Jak i kiedy on to zdążył zrobić? Wiem, że nie wychodził z domu, bo był po operacji oka. Jego odpowiedź była dla mnie prawie nie do uwierzenia. Usłyszałam, że Krzysiek znalazł w Internecie prosty kreator wizytówek, a ponieważ mu się nudziło, bawił się do skutku, zaprojektował sobie wizytówki, zamówił je i odebrał w domu. Mój mąż, nauczyciel wuefu, sam sobie zaprojektował wizytówki. Wiem, że tworzenie takich rzeczy online nie jest wcale trudne, ale Krzysiek był typem sportowca, komputera używał trochę do pracy, ale go nie lubił. Ten kreator musiał być naprawdę prosty, skoro sobie z nim tak łatwo poradził. Ba! świetnie mu to wyszło. Jego wizytówki były ładne, bezbłędne, graficznie dopracowane. Zaprojektował sobie nawet logo! Zajęło mu to kilka dni. Byłam z niego tak dumna, że przeoczyłam nawet fakt, iż zamówił sobie wizytówki, a jeszcze nawet nie otworzył działalności. Jednak dobrze, że kuł żelazo póki gorące. Widziałam, że nie lubił poprzedniej pracy, a tę z wizytówki od zawsze sobie marzył. Na niej też, mógł sobie dodać trzy literki przed imieniem i nazwiskiem. Widziałam jak był zadowolony, bo wcześniej nie miał się nimi gdzie chwalić.

Ten mały gadżet świetnie wpłynął na jego psychikę. Krzysiek przechodził właśnie trudny czas pierwszych siwych włosów i rozpamiętywania o tym czego nie osiągnął. W ciągu kilku dni wrócił do działania i postanowił osiągnąć własnie to co zamierzał od dawna. Przestał narzekać i wziął los w swoje ręce. Bardzo się z tego cieszę.