Grawerowanie różnego rodzaju upominków i prezentów jest coraz popularniejsze. Dzięki napisowi na upominku osoba obdarowana wie, że prezent ten jest jedyny i niepowtarzalny. Na jubileusze rocznicowe nawet powinno się kupić prezent właśnie z wykonanym grawerem. Trzeba tylko mieć pomysł na dedykacje, albo wygrawerować jakąś mądrą sentencję.

Grawerowana statuetka niczym filmowe Oskary

statuetki grawerowaneJedną z nowości, jeśli chodzi o prezenty na rocznice i jubileusze, są grawerowane statuetki. Tego typu przedmiot kojarzy się najmocniej z przyznawaniem nagród w branży filmowej, czyli Oskarów. Zresztą to określenie przyjęło się nawet w mowie potocznej właśnie jako uhonorowanie kogoś. I taką właśnie statuetkę można sprawić na przykład jubilatom obchodzącym okrągłą rocznicę ślubu. Statuetki grawerowane można znaleźć głównie w internetowych sklepach. Można wybierać pomiędzy wieloma różnymi rodzajami, a można też znaleźć statuetkę o określonej symbolice. Statuetki to jedynie jeden z rodzai prezentów, które można upiększyć i spersonalizować grawerem. Grawer można przecież nanieść na sztućce, biżuterię czy rzeczy zrobione ze szkła. Sama koncepcja grawera jest bardzo ciekawym dodatkiem do kupionego prezentu. Dla jubilata czy jubilatów znaczenie większe od prezentu może mieć właśnie naniesiona na niego dedykacja. Technologia grawerowania daje dzisiaj nieograniczone możliwości, wobec czego można się pokusić o wymyślny prezent i również spersonalizować go grawerem. Trzeba jedynie znaleźć pracownię grawerską wykonującą tą usługę na dowolnych przedmiotach.

Prezenty grawerowane uświetnią każdy jubileusz. Są to bardzo osobiste prezenty, które jubilatom zawsze będą się kojarzyć z daną uroczystością. Uhonorowaniem długoletniego pożycia małżeńskiego może być na przykład grawerowana statuetka, a nawet puchar. Tego typu rzeczy zawsze kojarzą się z docenieniem i wynagrodzeniem.