Kiedy zaczynałam pracę jako kosmetyczka to ktoś taki jak ja musiał umieć wykonywać bardzo różne zabiegi. W Łodzi nie było specjalistycznych salonów kosmetycznych, oferujących profesjonalne zabiegi na najwyższym poziomie.

Depilacja laserowa w Łodzi jest popularna

depilacja laserowaPoza tym samemu trzeba było się też sporo uczyć, jeździć na kursy i szkolenia, także za granicę. Sama wykonywałam usuwanie tatuażu jako pierwsza osoba w Łodzi, bo nikt inny tego nie potrafi. Nawet same tatuaże nie były zbyt popularne, a często były wykonywane przez osoby nie znające się na tym. Potem powstawały takie koszmarki, które ja musiałam usuwać. Również kiedyś mi się nie śniło, ze depilacja laserowa łódź będzie tak popularna. Nawet nie było kremów czy plastrów do depilacji w sklepach, więc nikt nie myślał o permanentnym pozbywaniu się tego problemu. Teraz jednak widzę, ze moja nauka nie poszła na marne. Uczyłam się wszystkiego, nawet tego co nie było popularne, bo liczyłam na to, ze klienci się do tego przekonają. Oferują również takie zabiegi jak mikrodermoabrazja, które teraz są standardem jeśli chodzi i każdy gabinet kosmetyczny w Łodzi. Kiedy zaczynałam to nie było na to takiego wzięcia. Nazwa brzmiała obco podobnie jak mezoterapia i niewiele osób wiedziało co to jest i na czym polega. Teraz w każdej kobiecej gazecie możemy przeczytać co nieco na ten temat. Jak widać rynek cały czas się rozwija.

Nie mniej jednak nadal chcę oferować swoim klientkom najlepszej jakości usługi, żeby zawsze były zadowolone po wyjściu z mojego gabinetu. Zadowolony klient to taki który do mnie wróci, więc warto jest myśleć o takich rzeczach, żeby odnieść sukces.