Pracuję w biurze już od piętnastu lat. Bardzo podoba mi się ta praca. Przede wszystkim to, że nieźle zarabiam oraz jestem przywiązany do pracowników, a pracuję prawie z samymi kobietami. Moja firma zajmuje się prowadzeniem szkoleń bhp. To bardzo ciekawe zajęcie.

Szkolenia okresowe dla pracowników administracyjno biurowych

profesjonalne szkolenie okresowe bhp na stanowisku administracyjno biurowymUkończyłem studia podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Na początku nie było łatwo znaleźć odpowiednią pracę. Wiadomo, jak to w Polsce bywa, bez znajomości niczego nie osiągniesz, dlatego pytałem się po znajomych ze studiów. Okazało się, że stara koleżanka została zatrudniona w ciekawej firmie związanej z moją branżą. I w taki oto sposób zostałem wkręcony w życie korporacji. Moim zadaniem miało być na początku prowadzenie szkoleń. Moje pierwsze profesjonalne szkolenie okresowe bhp na stanowisku administracyjno biurowym wspominam jako ogromne wyzwanie. Klientki z firmy zajmującej się promocją firm w sieci były stałymi pracownicami. Moim zadaniem było przeprowadzenie okresowego egzaminu. Wszyscy dobrze o tym wiemy, w jaki sposób odbywają się takie egzaminy. Kto ma czas na naukę o ryzykach w czasie pracy? No oczywiście, że nikt! Dlatego też podczas szkolenia pomagałem. Było to bardzo miłe spotkanie. Teraz rzadziej przeprowadzam szkolenia bhp. Zajmuję się głównie analizą finansową firmy i chyba to mnie bardziej kręci, niż bezpośredni kontakt z klientem. Mam nadzieję, że będę tutaj pracował do emerytury. Liczę też na rychły awans.

Jak już wspomniałem, praca w mojej firmie bardzo mi się podoba. Przekwalifikowałem się na doskonałego analityka, a wiedza z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy bardzo mi się przydaje, ponieważ mam również obowiązek wdrażać nowe koleżanki, które będą przeprowadzały szkolenia wstępne i okresowe.