Odkąd tylko skończyłem liceum, od razu zabrałem się za prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Było to bardzo dobre rozwiązanie, wyłączając jedną rzecz – gdy zaprzestałem prowadzenia firmy i nie chciałem dłużej siedzieć w tej branży, nie miałem kompletnie żadnych kwalifikacji, by robić cokolwiek innego.

Szybka nauka cyklinowania w bydgoskiej firmie

cyklinowanie bydgoszczSzukanie pracy w moim przypadku wyglądało tak, że wysyłałem swoje CV dosłownie wszędzie, gdzie tylko się dało. W końcu odpowiedź dostałem od jednej firmy, która chciała mnie zatrudnić. Miała to być praca związana z cyklinowaniem, pomimo tego, że nie wiedziałem na ten temat niczego. Przez telefon dowiedziałem się, że nie jest to najmniejszy nawet problem – praca nie jest skomplikowana i wszystkiego nauczę się w moment. Zachęcony tego rodzaju oświadczeniem poszedłem pod wskazany adres i podpisałem umowę o pracę. Trafiłem pod opiekę dobrego fachowca, który świetnie znał się na swojej pracy. Okazało się, że cyklinowanie faktycznie nie jest trudne – nim się obejrzałem jeździłem już z ekipą po Bydgoszczy by cyklinować podłogi w domach, hotelach i restauracjach. Początkowo nie szło mi to za dobrze, ale z każdym kolejnym zleceniem byłem bardziej samodzielny, a efekty mojej pracy były coraz lepsze. Byłem zdziwiony ogromem pracy, ale w końcu gdy w grę wchodziło cyklinowanie Bydgoszcz była pełna starszych budynków z drewnianymi podłogami. Szef powiedział mi, że jeszcze nie spotkał się w tej pracy z kimś, kto tak szybko wszystko by opanował. Dał mi również do zrozumienia, że premia na pewno mnie nie ominie. Wypłata faktycznie była wyższa niż to, co początkowo mi proponowano – naprawdę zaczynało mi się to wszystko podobać.

Przestałem szukać innego rodzaju pracy. Skoro w tej szło mi tak dobrze, a wypłata pozwalała na życie na wysokim poziomie, to po co miałbym cokolwiek zmieniać. Byłem zadowolony ze wszystkiego, co wiązało się z moim życiem zawodowym.