Jednym z ciekawszych zawodów, który non stop otwiera się na nowe technologie jest detektyw. Detektyw, czyli osoba, która na zlecenie osoby prywatnej rozwiązuje dla niej jakąś sprawę lub zdobywa na coś dowody. Przydatny do jego pracy byłby dron z kamerą.

Dron z kamerą w pracy detektywa.

dron z kamerąDetektywi są od zawsze otwarci na nowe technologie. W końcu to oni są ekspertami od podsłuchów i podglądania (ale tu nie jest mowa o podglądaniu sąsiadkę, kiedy się przebierają). Detektywi są też bardzo często klientami w miejscu typu sklep z dronami. W takim sklepie bardzo często są zainteresowani zakupem właśnie dronów. Dron z kamerą w pracy detektywa mogą być wykorzystane na wiele przeróżnych sposobów. Dron walkera rodeo 150 czy quadrocopter można wyposażyć w mikrofon i wlecieć gdzieś na teren spotkania i nagrać tajne rozmowy osób tam przebywających. Tak samo dron z kamerą idealnie sprawdza się w pracy detektywa, ponieważ takim dronem można wlecieć w wiele przeróżnych miejsc i dzięki temu podejrzeć co robią ludzie tam zgromadzeni. Oczywiście nie jest to zbyt zgodne z polskim prawem jak i każdym innym obowiązującym. Ale to nie jest problem osoby zlecającej zadanie. Tym zajmuje się detektyw i jeśli zostanie on wykryty to bardzo często on dostaje w twarz lub zostaje pobity, wywieziony do lasu i zakopany lub zostają mu wybite wszystkie zęby i połamane palce, aby utrudnić mu ich pozbieranie z ziemi, jednak są to sytuacje bardzo ekstremalne. Najczęściej po prostu musi odpowiadać przed sądem i zapłacić jakąś drobną grzywnę.

Ale generalnie warto się zastanowić wybierając takiego detektywa, bo jeśli ktoś dał się już kilkanaście razy złapać, to raczej nie jest dobrym detektywem, a tylko i wyłącznie hańbi ten piękny zawód, który polega na pomocy w dobrej lub złej wierze ludziom, którzy płacą za to bardzo często bardzo dużą gotówkę. Dlatego wybór detektywa powinien być świadomy i nigdy nie być wykonywany na hurra. Sprawdźcie czy będzie zaopatrzony w dron z kamerą.