Myślałam, że moja praca jest dobra, stabilna i nic się w tej kwestii nie zmieni. Szef zapewniał nas, ze wszystko jest dobrze, sytuacja firmy jest stabilna i nic tylko czekać na rozwój i podwyżki. Wszyscy bardzo się cieszyli z tego i już snuliśmy plany an temat awansów i tego co zrobimy z pieniędzmi.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bik zamiast kredytu

pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bikNiestety, była to tylko gadanina i tak naprawdę firma już od dawna miała kłopoty finansowe, tylko my o tym nic nie wiedzieliśmy. Z dnia na dzień wszyscy dostaliśmy wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym z powodu ogłoszenia upadłości firmy. Byliśmy przerażeni. Większość z nas miała kredyty na domy i mieszkania, dla niektórych była to jedyna pensja w rodzinie, bo drugi małżonek nie pracował.
Nie wiedzieliśmy co robić. Jeśli nie będę spłacać kredyty w banku to zajmą mi dom. Co my wtedy zrobimy? Gdzie się podziejemy? Co będzie z naszymi dziećmi? Przyszłość malowała się w czarnych barwach. Nie wiedzieliśmy gdzie szukać ratunku. Wtedy pojawiła się pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bik. W banku nie dostałabym drugiego kredytu, a w takiej pozabankowej agencji nie było z tym problemów. Dzięki temu udało się nam opłacić dwie raty kredytu, a potem znalazłam nową pracę i już nie mieliśmy problemów. Kredyty pozabankowe dla zadłużonych uratowały nas, były dla ans ratunkiem.

Nie korzystałabym z nich normalnie, bo są wysoko oprocentowane, ale w czasie kryzysu nie było wyboru. Bardzo się cieszę, ze znaleźliśmy tak dogodne rozwiązanie sytuacji i mam nadzieję, ze już więcej się to nie powtórzy.