Mieliśmy jechać z rodziną na urlop własnym autem. Niestety, na kilka dni przed wyjazdem, zepsuł się w nim silnik. Oddałem natychmiast samochód do warsztatu, jednak mechanik od razu powiedział, że nie ma szans na to, aby auto było gotowe do drogi w ciągu kilku dni. Nie chcieliśmy rezygnować z urlopu, dlatego nie pozostało nam nic innego, jak wynajęcie samochodu.

Skorzystałem z dobrej wypożyczalni samochodów

dobra wypożyczalnia samochodów w bielsku białejPotrzebna mi była dobra wypożyczalnia samochodów w Bielsku Białej. Na szczęście nie musiałem długo szukać takiego miejsca. W jednej z okolicznych wypożyczalni można było dostać bardzo dobre auta na wynajem zarówno krótko, jak i długoterminowy. Wypożyczalnia ta cieszyła się bardzo dobrymi opiniami i rekomendacjami poprzednich klientów. Wiele osób chwaliło dużą flotę samochodów dostępnych na wynajem, a także niskie, atrakcyjne ceny. Dodatkowo wszystkie auta dostępne na co dzień w tej wypożyczalni były na bieżąco serwisowane oraz poddawane badaniom technicznym, dlatego miałem pewność, że będą one nadawały się w długą podróż. Jeszcze tego samego dnia zadzwoniłem na podany na ich stronie internetowej numer telefonu i zapytałem, o duże rodzinne samochody. Bez problemu znalazłem w ich ofercie odpowiednie auto, które nadawało się do takiej podróży i było dostępne w wybranym przeze mnie terminie. Szybko przekonałem się, że to była bardzo dobra decyzja.

Wypożyczony przeze mnie samochód nie posiadał limitu kilometrów, dlatego nie musiałem zawracać sobie tym głowy podczas podróży. W cenie wynajmu mogłem skorzystać również z wynajęcia dodatkowych akcesoriów takich jak fotelik dziecięcy, czy apteczka. Siedziba wypożyczalni mieściła się w centrum Bielska Białej, jednak bez dodatkowych opłat mogłem skorzystać z usługi podstawienia auta pod wskazany adres.