Kupiliśmy z mężem mieszkanie w stanie surowym. Musieliśmy samodzielnie je wykończyć. Do zrobienia było bardzo dużo rzeczy. Musieliśmy między innymi dokończyć hydraulikę, a także położyć podłogi, wstawić drzwi i okna, a także pomalować ściany. Zależało nam na tym, aby zrobić to jak najtaniej, ale jednocześnie zależało nam na jakości wykonania.

Jak wycenić wykończenie mieszkania?

wycena wykończenia mieszkania gdańskZdecydowaliśmy, że najpierw musimy dowiedzieć się ile mniej więcej będzie nas kosztować całkowite wykończenie tego mieszkania. Było dla nas bardzo ważne, żeby odpowiednio rozłożyć płatność w kolejnych miesiącach, ponieważ nasz budżet był dosyć mocno ograniczony. Na szczęście z pomocą przyszła nam moja przyjaciółka. Poleciła mi ona firmę, w której ofercie znajduje się profesjonalna wycena wykończenia mieszkania Gdańsk to miejscowość, w której posiadają oni swoją siedzibę i wykonują wyceny wykończenia mieszkań. Zapewniła mnie ona, że są oni niezwykle rzetelni i dokładni. Pracują tam doświadczeni specjaliści, którzy świetnie znają się na swoich obowiązkach. Zdecydowałam się skorzystać z jej dobrej rady i skontaktowałam się z tą firmą jeszcze tego samego dnia. Mieli oni bardzo szybkie terminy, dlatego już w przyszłym tygodniu zjawili się w naszym nowym mieszkaniu i przeszli do wyceny wszystkich usług. Byłam bardzo zadowolona z ich usług, ponieważ wszystko dokładnie rozpisali.

W wycenie którą mi przedstawili jeszcze tego samego dnia, było wszystko rozpisane. Dzięki temu mogłam dowiedzieć się, ile wynosi cena wykonania danej usługi (na przykład położenia płytek w łazience), a także ile kosztują materiały, które zostaną do tego zużyte. Byłam bardzo zadowolona z takiej profesjonalnej wyceny. Dzięki temu łatwo było mi zorientować się w tym, co i ile będzie mnie kosztowało.