Jestem właścicielem dużej firmy budowlanej. Przyjmuję zlecenia z całego kraju, a następnie wysyłam pracowników na poszczególne budowy. Często jest tak, że na w małych miejscowościach jest więcej pracy. Wtedy nie mogę znaleźć odpowiedniej ilości pracowników na miejscu i muszę kogoś oddelegować do pracy w innej części kraju. Tak było i tym razem.

Odpowiednia kwatera w dąbrowie

kwatery pracownicze dąbrowaDostałem zlecenie na dużą budowę w Dąbrowie. Nie mogłem znaleźć odpowiedniej ilości pracowników na miejscu, dlatego postanowiłem poszukać kwater noclegowych, dla osób które oddeleguje do pracy w Dąbrowie. Ponieważ zupełnie nie znam tego miasta poszukiwania zacząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę internetową frazę: kwatery pracownicze dąbrowa i zacząłem przeglądać interesujące oferty. Wybrałem kilka ciekawie wyglądający kwater, które znajdowały się blisko miejsca budowy. Mimo, że to tylko pokoje pracownicze zależało mi na jakości, a nie tylko na bliskości do miejsca pracy. Zadzwoniłem do jednej firmy, ale niestety oni prowadzili tylko wynajem krótkoterminowy, a ja potrzebowałem zarezerwować kwatery na kilka miesięcy. Na szczęście, w drugim hostelu bez problemu udzielili mi wynajmu kwater na tak długi okres. Dostałem nawet rabat za opłacenie rezerwacji z góry. Cena stała się dzięki temu bardzo przystępna. Teraz mogłem już oddelegować moich pracowników na budowę. Kilka dni później wybrałem się do Dąbrowy, żeby zobaczyć czy wszystko jest w porządku.

Zapytałem ich o warunki mieszkaniowe. Okazało się, że pracownicy są bardzo zadowoleni ze swoich kwater. Powiedzieli mi, że warunki są tam bardzo dobre, niczym w kilku gwiazdowym hotelu. Bardzo się cieszę, że udało mi się dostać tak dobre kwatery w tak niskiej cenie. Zadowolenie pracowników jest dla mnie priorytetem. Jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebował wynająć kwatery w Dąbrowie z pewnością uczynię to w tym samym miejscu.