Moja córka miała już cztery lata. Wraz z mężem szykowaliśmy jej prezent urodzinowy. W czwarte urodziny miała dostać własny pokój. Do tej pory dzieliła ona pokój ze swoją młodszą siostrzyczką. Całe wnętrze zostało urządzone w dosyć bajkowy sposób, tak jak życzyła sobie tego córka. Pozostał mi do kupienia jeszcze tylko żyrandol. Zależało mi na dobrym oświetleniu w tym pokoju.

Potrzebowałam białego żyrandola do pokoju dziewczynki

biały żyrandol do pokoju dziewczynkiUznałam, że najlepszy będzie żyrandol w białym kolorze. Świetnie podkreśliłby on wystrój całego pokoju. Dzięki temu lampa sufitowa będzie nie tylko sposobem na oświetlenie pomieszczenia, ale także pięknym elementem dekoracyjnym. Po kupno odpowiedniego żyrandola wybrałam się do sklepu z artykułami gospodarstwa domowego i meblowymi. Zaraz po wejściu sprzedawczyni zapytała się mnie, czy może w czymś pomóc. Odparłam, że potrzebny mi jest biały żyrandol do pokoju dziewczynki, który będzie pasował do bajkowego wystroju wnętrza. Od razu poleciła mi ona kilka najbardziej popularnych modeli. Ostatecznie zdecydowałam się na żyrandol z trzema żarówkami, wykonany z najwyższej jakości tworzywa. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że od białego koloru klosza świetnie odbija się światło, dzięki czemu pokój jest bardzo dobrze oświetlony. A co najważniejsze, oświetlenie to nie razi po oczach. To bardzo ważne w przypadku żyrandoli wybieranych do pokoi dziecięcych.

Już wkrótce przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Żyrandol okazał się naprawdę wysokojakościowy. Można było go ustawić tak, że świeciła się tylko jedna żarówka bądź wszystkie trzy. Dzięki temu można było dostosować stopień oświetlenia do tego, ile faktycznie świata potrzebuje dziecko. W tej lampie można było zamontować ekologiczne żarówki LED, dzięki czemu była ona energooszczędna.